İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

*ücretsiz* RoketDownload.com Scripti ve 1540 Program DB

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
evet. sanırım sırf bu yüzden bırakılmış güvenlik açıkalrı var.

biz bilerek güvenlik açıkları bırakmadık ama illa ki güvenlik açıkları vardır. Tasarımda da hatalar var, eksikleri de çok fazla. herkes ufak tefek 1-2 şeyi bulup değiştirse sistem çok daha güzel olur. Ama 1 kişinin tema paylaşması dışında başka bir paylaşım olmadı :S

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısın ejder hocam.

herkez gerçi kendi sitesi için geliştirdiğini dağıtması saçma olur ancak geliştirirken gözüne çarpan hataları yazsa daha iyi olur gibi.

TurkVista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam her yerde görüyorum seni ve yıllardır takip ediyorum 99 lardan kalma Ejder portalının cachesi hala db de kayıtlı durur. Zannetmiyorum kimse senin gibi kodlarını ve veritabanını dağıtsın, gerçekten örnek alınacak özel kişilerden birisin (benim için) sonsuz saygılarımla +rep...

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hocam her yerde görüyorum seni ve yıllardır takip ediyorum 99 lardan kalma Ejder portalının cachesi hala db de kayıtlı durur. Zannetmiyorum kimse senin gibi kodlarını ve veritabanını dağıtsın, gerçekten örnek alınacak özel kişilerden birisin (benim için) sonsuz saygılarımla +rep...

Teşekkürler.. ejder.com'un halen hatırlanması beni gururlandırıyor.. Umarım başkaları da paylaşımcı olur, ilk fırsatta yeni siteler paylaşacağım..

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kurdum fakat www.4wn.org bu şekilde oldu linkler çalışmıyor tr karakter probleminden açıkçası pek aram iyi diil php ile yardım edebilecek bi arkadaş varmı

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu hatayı niye veriyor arkadaşlar

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'spidertu_beta'@'localhost' (using password: YES) in /home/spidertu/public_html/ust.php on line 3
Access denied for user 'spidertu_beta'@'localhost' (using password: YES)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr karakter olayını bi çözemedim bozuk çıkıyo ve o yüzden linklerde açılmuyo :( www.4wn.org yardım lütfen arkadaşlar çok teşekkürler paylaşım için

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bu hatayı niye veriyor arkadaşlar

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'spidertu_beta'@'localhost' (using password: YES) in /home/spidertu/public_html/ust.php on line 3
Access denied for user 'spidertu_beta'@'localhost' (using password: YES)
kullanıcı adı veya şifrede hata var

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akon dbyi bende kullanamadım sil bütün programları baştan gir hem daha sağlıklı olur siten için ;)

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bütün programları sildim teker teker ekledim ama açıklamalarda gene türkçe karekter sorunu çıkıyor :(

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kuran arkadaşlar nasıl kurdu keşke bi arkadaş ayrıntılı açıklasa :(

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin kurdugun gibi kurduk akon bizde farklı bişey yok tr sorunu neden çıkıyor bilemiyorum ben eski programları ve kategorileri sildim tekrar girdim sorun düzeldi.

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
localde denemedim hiç walla ama htaccess var onu localde nsl halledersin bilmem :)

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orj olarak kullanıcı adı root tur şifre kısmı boş ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5