İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz scprit hangisini önerirsiniz

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Slm arkadaşlar iyinet promosyon koduyla filmdizi.gen.tl diye bi domain aldım.. Dün gece yılbaşı kampanyası yapan bi firmadan 1 yıllık ufak bi linux host kiraladım.. Phpbb3 kurdum ama subforum özelliğini bi türlü ayarlayamadım.. Bana subforum özelliği olan bi forum scpriti önerebilirmisiniz ?.. Yada domaine uygun başka poreje önerebilirmisiniz ?.. Bu işlerde yeniyim sağdan soldan makaleler aracılığı ile hem öğreniyorum hemde bişeyler yapmak istiyorum.. Yorumlarınıza ihtiyacım var..

Sitemin son halini www.filmdizi.gen.tl adresinden görebilirsiniz.. Aslında subforum özelliği olsa phpbb3 cok güzel ama onun için ayrı bi sql felan eklenti yapıyolarmış beceremedim.. İstediğim şey aşağıdaki gibi olsun yeterli.. Yada forum yapma şunu kullan şöyle yap derseniz yine olur..

sasasa.png

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Neyse cevap yok ben Smf kuruyorum birde şuan.. Bakalım bunda varmı subfroum

Kaiser_Dealxa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben olsam da smf kurardım ücretsiz bir forum kuracak olsam.

ama tavsiyem forum değil de blog tarzı bir site açmanız.

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar bi sorunum var smf ile forumu kurdum tema felan muhteşem oldu kanımca.. Fakat en alttaki forum istatistikleri temaya ayak uydurmadı onu ayarlamak mümkünmü ? bi zararı yok aslında ama olmaya oldu tam olsun.

UMustafa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
smf yardim platformu var oradan smf hakkinda her konuda ücretsiz yardim ala bilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5