İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Seo Analizi Yapıyorum (499$ değerinde program ile)

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
futli nickli arkadaşımızın raporu e-posta ile gönderilmiştir.

Sultanomar sizin için analiz gerçekleştiremiyorum çünkü hedef anahtar kelimenizde 1. sıradasınız. Program şu şekilde çalışıyor. Hedef anahtar kelime grubundaki google sonuçlarında ilk 10 siteyi alıp analiz ediyor ve siteniz ile karşılaştırıp size tavsiyelerde bulunuyor. 1. sırada olduğunuz için herhangi bir karşılaştıracak site bulamıyor maalesef.

Aklıma şu an geldi hedeflediğiniz anahtar kelime için 11. sırada çıkan websitesini analiz edip size yollayacağım böylece ilk 10daki rakiplerinizi analiz etme şansı bulmuş oluruz. Hazırlayıp gönderiyorum...

yukarıda yazdıklarımı unutun... :) siteniz subdomain olduğu için böyle bir hata oldu... blogspot.com olarak algılıyor. bundan sonraki analizlerde subdomain bulunan arkadaşlar yazdıkları takdirde 11. sıradaki domain analiz edilecektir.

sultanomar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok teşekkürler...
free full albümler rapid download kelimesine göre araştırma yaparsanız sevinirim...

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
İlk önce eline sağlık dostum.

Website : http://www.gaziataturk.org
Anahtar Kelime : mustafa kemal ataturk, ataturkun sozleri
Arama Motoru : google.com.tr
Facebookta Görünen Adınız : Onur Vardi
Beğen Tuşunun Basıldığı URL : http://www.paramatik.com/google-adsense-2
E-posta : onur_vardi(-@-)hotmail.com

Eğer mümkünse 2 kelimede analiz edersen sevinirim :)

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Sultanomar nickli arkadaşımızın raporu da gönderildi. Rapor 11. sıradaki site olan leotr.com için hazırlandı. Bunu dikkate alırsan sevinirim. Keşke subdomain olmasaydı siteniz daha efektif bir sonuç alabilirdik.Ya da o 1. sıradaki site sizinle aynı şekilde blogspot olmasaydı...

Onur Bey şimdi sizin sitenizi mustafa kemal atatürk için analize başlıyorum... Bitince göndereceğim. Forum kirliliği olmaması açısından gönderince gönderildi gibi birşey bir yazı yazmayabilirim arada e-postanızı kontrol edersiniz. Yarın musait olursam diğer kelime için de bakacağım ama onun için söz vermiyeyim.

Onur Bey sizin mustafa kemal ataturk şeklindeki arama sonucunda 1. ve 6. sırada wikipedia çıkıyor. Daha sağlıklı sonuç alınması amacıyla wikipedia sonuçlarını çıkarttım bilginiz olsun. Ayrıca yukarıdaki formatta ataturk şeklinde yazmışsınız ben de aynı şekilde yazdım hatırlatayım atatürk şeklinde değil. uü...

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Daha önce de belirttiğim gibi eğer hedef anahtar kelimede ilk 10 içerisinde iseniz analiz doğru sonuçlar vermeyebiliyor. iyinet webmaster kelimesinde 6. sırada olduğu için program uyarı verdi.

Şöyle yapacağım. Google.com.tr değil de google.com da webmaster forum için analiz edip buraya ekleyeceğim.

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Pm ile değil de bu başlık altına yazsak daha güzel olacak. Pmleri okumuyorum çoğu zaman...

Maverick arkadaşımızın seo analizi e-posta ile gönderilmiştir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
gönderdiğin pdf türkçemi ?

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
E-mail'e baktim da cok detayli hocam bu. Guvenirligi nedir sizce ? Onerileri dikkate alinmaya deger mi ?

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
E-mail'e baktim da cok detayli hocam bu. Guvenirligi nedir sizce ? Onerileri dikkate alinmaya deger mi ?

evet oldukça detaylı, önerilerin dikkate alınmasını tavsiye ederim ama yine de mantık süzgecinden geçirerek tabii ki... google algoritmasını çözen birşey tabii ki değil ancak hsbc bankası gibi dünyanın önemli şirketlerinde kullanılıyor referanslarını incelemiştim. Ben önerilere uymaya çalışıyorum ancak bu kişinin kendi takdirine kalmış tabii ki.

Bu arada analize devam ediyorum ancak ilk mesajdaki formata uygun yazmanız gerekiyor arkadaşlar. Sıradaki arkadaşın analizini yapmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

siirimiz.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Website : http://www.oyam.net
Anahtar Kelime : aşk şiirleri aşk sözleri
Arama Motoru : google.com.tr
Facebookta Görünen Adınız : -------
Beğen Tuşunun Basıldığı URL :sitende beğen butonunu göremedim onun yerine sitendeki bi reklama tıkladım :D
E-posta : [email protected]

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Oyam.net için google.com.tr arama motoruna yönelik aşk şiirleri anahtar kelime grubu için hazırlanmış ücretsiz seo raporu e-posta ile pdf formatında gönderilmiştir.

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
site: pm
anahtar kelime - online dizi izle
arama motoru : google
email [email protected]
facebook kullanmıyorum.

face kullanmadıgım için begene basamadım. ama reklamına tık attım bende umarım kabul edersin :)

not:Formatın tamamını yazdım ama site adımı acıktan vermek istemedigim için yalnızca site adımı pmledim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5