İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Sitenizi Tanıtalım

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Slogan:Film İzleme Sitesi

Site : www.filmizliyoz.com

Tanıtım Yazısı: Online Film Dizi İzleme Sitesi

Etiket: film , izle , film izle , online , online film , altyazı , türkçe altyazı , bedava film , online film izle , internetten film izleme , film seyret , filmler , vizyondaki filmler

Logo veya Banner: Eklenecek Dün Açtım Henüz

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Slogan : ozanTi.Net Tam Tadında İnternet
Site : http://www.ozanti.net
Tanıtım Yazısı:

ozanTi.Net 2008 yılında kurulmuş olan bir günlüktür. Bu blog üzerinde üniversite hayatı ve SEO ile ilgili yazılar yayılanmaktadır. Genel olarak içerik eklenme sıklığı 1 gün olmakla beraber, değişiklik gösterebilmektedir. Bu makalelerin geneli site sahibi tarafından hazırlanmaktaysa da arada sırada, arkadaşlarının yazdığı nüktedan yazılara da fırsat vermektedir, blog sahibi. Bunların dışında ozanTi.Net çeşitli alanlarda yakında boy göstermeye de başlayacaktır.

Etiket: SEO, ozanTi, blog, üniversite, günlük

Logo, banner vs. yok hocam. Teşekkür ederiz. Repi de verdim ;)

remax41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Slogan:Kandıra Emlak diyince akla ilk biz geliriz

Site :www.kandiraonuremlak.com

Tanıtım Yazısı:Kandırada yatırım yapmak,kandırada arsa satın almak, kandırada yazlık satın almak istiyorsanız hemen bizi arayın

Etiket:kandıra, kandıra emlak, kandıra arsa, kandıra tarla, kandıra satılık, klandıra satılık arsa, kandıra satılık tarla, kandıra yatırımlık arazi

Logo veya Banner:

cmetin_88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yolcu toolbar

1 : Gelişmiş aram kutusu ( google tabanlı ) ile istediğinize anında ulaşabilirsiniz.
2 : Haberler menüsüyle en popüler haber sitelerini ( Haber ajansları , Popüler haber siteleri , İslami haberler , Spor haberleri , Teknloji haberlerini siteleri tek tek dolaşmanıza gerek kalmadan hepsini tek bir yerden takip edebilirsinzi.
3 : Sevdiğiniz bir radyo kanalının sitesine gitmeden tek tıkla dinliyebilirsiniz. Tüm popüler radyo kanalları bi arada.
4 : Türkiyenin , ve yabancı kanalların da bulunduğu canlı yayınlarla tv kanallarını kesintisiz izliyebilirsiniz. ( Sürekli güncellenecektir )
5 : Eğlence bölümünde Film izliyebilir , gazete okuyabilir , video sitelerinden alınmış en popüler videoları izliyebilirsiniz. ( Sürekli güncellenecektir )
6 : Bir çok kategoride 3d ve flash oyunlar oynayabilirsiniz. ( Sürekli güncellenecektir )
7 : Birçok kategoride listelenmiş müzik listelerini dinliyebilirsiniz.
8 : Bulunduğunuz şehirin anlık hava tahmin sonuçlarına ulaşabilirsiniz.
9 : Ekstra olarak YolCu logosundan ( Araç Çubuğu Ayarları ) ını seçerek bir çok uygulamayı araç çubuğuna dahil edebilirsiniz.
(örn: E-posta bildiricisi ni kullanarak size gelen maillere sesli uyarı alabailir oturum açmadan mailinize ulaşabilirsiniz.

Yolcu toolbar

Slogan: Küresel konular hakkında kişisel yazılar

Site : www.kayyo.org
Tanıtım Yazısı: Herkezi ilgilendiren küresel konularla ilgili kişisel yazı ve yazı dizilerinin oluşturulduğu site, blog. Din felsefesi, kültür, sanat medya ve tarihi konular üzerine yazılmış denemeler. Tarihteki ünlü kişilerin ve gurupların haklarında bilinmeyenler. Tabulaşmış şeyler üzerine bilgiler. Yanlış bilinenşeyler. ilginç gerçekler ve daha fazlası

Etiket: tarih, kültür, sanat, medya, deneme, yazı, yazı dizileri, blog

Slogan:Film İzleme Sitesi

Site : www.filmizliyoz.com

Tanıtım Yazısı: Online Film Dizi İzleme Sitesi

Etiket: film , izle , film izle , online , online film , altyazı , türkçe altyazı , bedava film , online film izle , internetten film izleme , film seyret , filmler , vizyondaki filmler

Logo veya Banner: Eklenecek Dün Açtım Henüz

Slogan : ozanTi.Net Tam Tadında İnternet
Site : http://www.ozanti.net
Tanıtım Yazısı:

ozanTi.Net 2008 yılında kurulmuş olan bir günlüktür. Bu blog üzerinde üniversite hayatı ve SEO ile ilgili yazılar yayılanmaktadır. Genel olarak içerik eklenme sıklığı 1 gün olmakla beraber, değişiklik gösterebilmektedir. Bu makalelerin geneli site sahibi tarafından hazırlanmaktaysa da arada sırada, arkadaşlarının yazdığı nüktedan yazılara da fırsat vermektedir, blog sahibi. Bunların dışında ozanTi.Net çeşitli alanlarda yakında boy göstermeye de başlayacaktır.

Etiket: SEO, ozanTi, blog, üniversite, günlük

Logo, banner vs. yok hocam. Teşekkür ederiz. Repi de verdim ;)

Slogan:Kandıra Emlak diyince akla ilk biz geliriz

Site :www.kandiraonuremlak.com

Tanıtım Yazısı:Kandırada yatırım yapmak,kandırada arsa satın almak, kandırada yazlık satın almak istiyorsanız hemen bizi arayın

Etiket:kandıra, kandıra emlak, kandıra arsa, kandıra tarla, kandıra satılık, klandıra satılık arsa, kandıra satılık tarla, kandıra yatırımlık arazi

Logo veya Banner:

Tşkler Yazılarınız Eklenmiştir. Kolay Gelsin

nisanurnebioglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slogan :Hayata Dair Tüm Bilinmeyenler
Site: www.genelkulturvadisi.blogcu.com
Tanıtım Yazısı: Gizli gerçekler, esrarengiz ölümler, gizemli olaylar, komplo teorileri, hayat dersleri, perde arkasını bilmediğiniz bir çok olay...
Etiket: genel kültür,blogcu, gizem, sır, komplo, bilinmeyenler, gerçekler

bAd_bOy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slogan: Fizy - sınırsız müziğin tadı

Site : www.fizy1.com

Tanıtım Yazısı: Hızla artan müzik dinleme sitelerine birde fizy.com un clone u sayılacak bir site daha eklendi. Fizy1.com da şarkılar youtube'dan bot ile çekilerek kullanıcılarına hem müzik player ile hemde video ile dinleme ve izleme imkanı sunmaktadır.

Etiket: fizy, fizy.com, fizy1, müzik dinle

Logo veya Banner: siteden alabilirsiniz.

rtanyel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slogan: Netten Kazanç Yolları

Site : www.ramazantanyel.com

Tanıtım Yazısı: Sıfır sermaye ve az sermaye ile netten kazanç sağlama, gelir sabitleme, otomatikleştime yolları, kazanç dersleri, eğitim setleri.

Etiket: sıfır sermaye ile netten kazan, az sermaye ile netten kazan, netten kazanç dersleri, eğitim setleri

cmetin_88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Slogan :Hayata Dair Tüm Bilinmeyenler
Site: www.genelkulturvadisi.blogcu.com
Tanıtım Yazısı: Gizli gerçekler, esrarengiz ölümler, gizemli olaylar, komplo teorileri, hayat dersleri, perde arkasını bilmediğiniz bir çok olay...
Etiket: genel kültür,blogcu, gizem, sır, komplo, bilinmeyenler, gerçekler

Slogan: Fizy - sınırsız müziğin tadı

Site : www.fizy1.com

Tanıtım Yazısı: Hızla artan müzik dinleme sitelerine birde fizy.com un clone u sayılacak bir site daha eklendi. Fizy1.com da şarkılar youtube'dan bot ile çekilerek kullanıcılarına hem müzik player ile hemde video ile dinleme ve izleme imkanı sunmaktadır.

Etiket: fizy, fizy.com, fizy1, müzik dinle

Logo veya Banner: siteden alabilirsiniz.
Sitenize Giremedim İçin Logo Ekliyemedim. Kusura Bakmayın
Kazancınız Ne Oluyor Peki Bu İşten?
Hiç bi kazancım yok. Ne Gibi Bi Kazancım Olacakda
Slogan: Netten Kazanç Yolları

Site : www.ramazantanyel.com

Tanıtım Yazısı: Sıfır sermaye ve az sermaye ile netten kazanç sağlama, gelir sabitleme, otomatikleştime yolları, kazanç dersleri, eğitim setleri.

Etiket: sıfır sermaye ile netten kazan, az sermaye ile netten kazan, netten kazanç dersleri, eğitim setleri

Tüm Tanıtım Yazıları Eklenmiştir. Kolay Gelsin
Hayırlı Akşamlar

serbay91

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slogan: yeni eğlence portalı LİDERPORTAL.COM

site: www.liderportal.com

tanıtım: Oyun,video,haber,magazin,otomobil,kadınca,şiir,şarkı sözü portalınız

akbilsms

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.akbilsms.com

1000 adet SMS 14 TL

1000 Adet Firma isimli SMS 61 TL

Kaliteli ve Hızlı Anında gönderim.Proğram gerektirmez,üyelik ücretsiz.12 test SMS Bedava

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5