İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ücretsiz Sms

C

cambaz_22

Misafir
Ücretsiz Sms ... beleş

Beyler biliyorsunuzdur artik su sms olayını istediniz nodan istediniz noya sms atabilior http://www.dosyalar.gen.tr/sms.zip şifren cx85 artik servisi maf etmediyseniz bilmem..... :cool:
NOT: Antivürüs taramalarından gecirin.....

C

cambaz_22

Misafir
selam

ya cevap yazan yokk hadi yaw yazin bişiyler... program size verdim isna bi tşk ederim yaw neyse Allah a emanet olun yinede saolun

top10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bikaç gün önce de şimdi de denedim indiremedim. benim net bağlantımdandır diye düşündüm ve olumsuz yorumumun da hevesini kıracağını tahmin ettim. yorum yapmamıştım. ama madem istedin, al sana yorum...

başka bir yere yükle istersen.

Y

yarismalar.net

Misafir
Programda virus gibi birşey var. Antivirus ler bulamıyor ama işlmeciyi harcıyan bir virus geliyo. nbcstat.exe diye bi program %90-95 işlemci kullanıyo sürekli. Bilgisayar her açıldığında arka planda açılıyo.

Ben çalıştırdım pişman oldum..

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarismalar.net ben de sana katılıyorum.. peki kaldırabildin mi bunu?

Y

yarismalar.net

Misafir
Bende Donanim Haberden görüp System Mechanic Pro 5 i denedim ama olmadı. Daha sonra kendim elle temizledim, ama baya zor oldu.
Ama çözüm şöyle gibi:
Bilgisayarı Güvenl kipte açıp, Fontview.exe, Fontview32.exe, nbcstat.exe
Ayrıca windows/prefetch de bulunan bu isimle exe olmayan dosyalar, registrydende bunların geçtiği herşeyi silince düzeliyo.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarismalar.net deniycem dediklerini..
sys mec pro bende de işe yaramdı.. umarım dediklerin yarar.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben yükledim ama virüs vardır diye kullanmadım bi bakayım dedim yorumlara iyiki kullanmamışım akıllı insanın hali başka oluyor canım :)

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de nortona virüs taraması yaptırdım ama hiçbişey bulamayınca çalıştırmıştım..

C

cambaz_22

Misafir
abi ne virüsü anlamadim bende yeni girdim foruma.. bende babalar gibi calişdi ama suan sms servisidne sorun var 1 hafta sonra tekrar acilir....

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya çılışıyor ama sisteme nbcstat.exe die bişi eklio her açılışta çalışıo bu dosya ve sistem kaynaklarını çok fazla kulanıo yavaşlatıo..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5