İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

(ücretsiz) sorunsuz wordpress film botu

corapciniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Filmler Klavye.tv adresinden çekilmektedir şu an 1500'den fazla film bulunmaktadır, her gün 4 yeni film eklenmektedir.
Bütün filmler reklamsızdır !
* Sitenize link, vb. baglantılar eklemez %100 ücretsizdir
* Filmler tek tek yada toplu olarak seçilip eklenebilir
* Resimler otomatik olarak ftp ye çekilir
* Eklenecek kategori seçilebilir
* Tüm filmler tek linktir
* Temanızda özel alan var ise, resimler özel alana eklenir
* Film adı açıklama kalıbı etiketler manuel değiştirilebilir
* Filmler asla ve asla silinmez
* Bot çatlamaz patlamaz kırılmaz ezilmez büzülmez
* Siteye her gün 4 yeni film eklenir her zaman bot günceldir.
* Her filme otomatik olarak 3 etiket ekler isterseniz bu sayısı manuel arttırabilirsiniz, yada tamamen silebilirsiniz
* Filmleri ister taslak olarak kayıt edebilir, ister direkt yayınlayabilirsiniz.

Öncelikle botumuzu buradan indirelim.

Rar dosyasından çıkan klavyetv.php dosyasını wp-content/plugins klasörümüzün içine atalım, ve eklentiyi admin panelinden aktifleştirelim
ayarlar sekmesinden klavyetv botu sekmesine girip tek tıkla postlayalım.

Alıntıdır.

T

themaniac

Misafir
hocam tikladim indirme linki calismiyor sen nasil indirdin ben anladim. yani simdi bende ismiyle baska yerden indircem ama link calismiyor. en azindan bildirmis olayim

T

themaniac

Misafir
hocam sen indirebiliyorsan buraya eklenti olarak atarmisin. ben tikliyorum link calismiyor diyorda. IDM kullaniyorum ama olmuyor. konuya eklerseniz sevinirim

Ekleme: bu arada baska bir yerden indirim botu kuruldu sorunsuz ama botu calistira tikladigimda hic film cekemedi ve hata verdi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5