İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Takipçi Scripti

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Girişte Hesap çalma amaçlı kullanıcı adı ve şifre yazmanızı istiyo. Yazdığı taktirde oauth/hesaplar.txt dosyasına kayıt edip Gerçek uygulamaya girmeniz için tasarlanmıştır.

wM4pvg.png

emZ6k0.png

wL0AOZ.png

eNJAOa.png

İndir : http://dosya.co/jccne2n5r5qg/oauth.zip.html

XPeria​

UyuzWeb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pek faydalı bir paylaşım gibi gözükmüyor :) insanları kötüye yönlendirmeyin derim.

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pek faydalı bir paylaşım gibi gözükmüyor :) insanları kötüye yönlendirmeyin derim.

Kişiden kişiye değişebilecek bir düşünce , ben ilgilenmiyorum ancak takipçi kasmakla ilgilenen pek çok kişi var ve ben bunu kötüye yönelmek olarak görmüyorum :)

UyuzWeb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kişiden kişiye değişebilecek bir düşünce , ben ilgilenmiyorum ancak takipçi kasmakla ilgilenen pek çok kişi var ve ben bunu kötüye yönelmek olarak görmüyorum :)

Bu kısım sizce iyiye işaret mi ?

Kod:
Girişte Hesap çalma amaçlı kullanıcı adı ve şifre yazmanızı istiyo. Yazdığı taktirde oauth/hesaplar.txt dosyasına kayıt edip

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kısım sizce iyiye işaret mi ?

Kod:
Girişte Hesap çalma amaçlı kullanıcı adı ve şifre yazmanızı istiyo. Yazdığı taktirde oauth/hesaplar.txt dosyasına kayıt edip

Scriptin yazılımcısı ya da scriptle alakalı bilgisi olan biri değilim , piyasada bu tür script arayan ve kullanan çok var sadece paylaştım. Sadece indirmeyi düşünen kişiler için bilgilendirme yapabilirdiniz , " insanları kötüye yönlendirmeyin derim. " gibi bir mesajı direkt bana söylenmiş olarak anlıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5