İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz tanıtım yazısı alıyorum

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
5 arkadaştan ücretsiz tanıtım yazısı alacağım. Site eski ve backlink oldukça sağlamdır. Yalnız belirteyim konu içerisindeki linkler nofollow. Yine de isteyen arkadaşlar var ise içerisinde tek link geçen ve özgün yazılarını pm olarak iletebilirler. Tekrar belirtiyorum yazıların özgün olması tercihtir. Ekleyeceğim site pr3 ve alexa 140K

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
1 arkadaştan aldım daha 4 adet alabilirim

Grkm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn adresinizi pm alabilir miyim?

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
msn adresinizi pm alabilir miyim?

Hocam msn'lik bir duruma gerek yok. Pr3 ve Alexa 140 K bir siteye tanıtım yazılarınızı ekliyorum. Linkler nofollow ama yine de olumlu etkisi olacaktır. En azından indexlenmenize etki edecektir. Tek link içeren ÖZGÜN makalelerinizi pm olarak göndermeniz yeterlidir.

webkarizma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
biride ben olayım yazıyı yarın öğlen pm atayım hocam.

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Hocam msn'lik bir duruma gerek yok. Pr3 ve Alexa 140 K bir siteye tanıtım yazılarınızı ekliyorum. Linkler nofollow ama yine de olumlu etkisi olacaktır. En azından indexlenmenize etki edecektir. Tek link içeren ÖZGÜN makalelerinizi pm olarak göndermeniz yeterlidir.

pm atıyorum yazıyı hazırlayayımda:)

Ganez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
pm attım eklerseniz sevinirim
teşekkürler sağolun.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Yazınız yayınlanmıştır. Ben teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi