İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Telekominikasyon Kurumunun istediği AWBS-CSV Exporter CSV formatında rapor

istdizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba ;

Telekominikasyon kurumunun istemiş olduğu CSV formatında hosting , domain raporlarının dökümünü cıkartan yazılım ücretsiz sürümü ile iyinet üyelerine görücüye çıkmıştır.

Script 1 gecede hazırlanmıştır onun için ücret yerine paylaşım kazansın tarafındayız. kaynak göstererek dilediğiniz kadar paylaşabilirsiniz.

Script Zend ile şifrelenmiştir. istediğiniz özel eklentiler varsa lütfen mail adresimizden iletişime geçiniz .

yeni versiyonları sonraki gecelerde hazırlanıp hizmetinize sunulacaktır.

ilgi alakanız için şimdiden teşekkürler .

kurulum anlatımı ve dosyayı indirmek
http://www.istdizayn.com/kb.php?cat=18&action=article&id=40
link'den faydalanabilirsiniz .

İyi çalışmalar

istdizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
php 5 versiyonundaki date() fonksiyonun bug'ı düzenlenmiştir. yeni versionu sitemizden indirebilirsiniz.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Saoalsın bende böle bişi ariyordum kendimi bir ara hamal hissettim tek tek hazirlamaktan :)))

valla helal olsun :))

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu çalıştırabilen varmı beyaz sayfa çıkıyor bende ?

ByBoss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle yapanların eline sağlık bende domain listesinin çıktısını veriyor ama hosting çıktısını verirken csv dosyasını boş çıkarıyor

istdizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bunu çalıştırabilen varmı beyaz sayfa çıkıyor bende ?

upload ederken Binary modda upload etmelisiniz
ayrıca
http://www.domainadi.com/tools/pretest.php dosyasının içindeki olması gereken awbs ayarları tam mı kontrol etmelisiniz. eğer tam ise sıkıntısız çalışması gerekiyor . dilerseniz iletişim bölümünden ftp bilgilerinizi iletin sizin için yüklemeyi gerçekleştirelim.
test edebilmemiz için admin klasörünün şifresi gerekmektedir.

-----
ByBoss öncelikle yapanların eline sağlık bende domain listesinin çıktısını veriyor ama hosting çıktısını verirken csv dosyasını boş çıkarıyor
------

php.ini içerisindeki max_execution_time: 120 - memory_limit: 64 MB olmalıdır .
bunları kontrol edip tekrar deneyiniz. sonuç alamıyorsanız iletişim formundan sitemiden destek talep edebilirsiniz .

iyi çalışmalar .

istdizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu script'in geliştirilmiş yeni versiyonlarında
template hükmedebileceksiniz.
yani awbs 'in standart temalarını veya mevcut temanızın içerisindeki içerikleri geliştirdiğimiz admin panelinden girip düzenleyebileceksiniz.
menü ekleme/ Cıkartma
Konu - Ürün tanımlama cıkartma
içerik , banka hesap , iletişim bilgileri , özel programlarınız vs gibi durumları tanımlayabileceğiniz bir içerik yönetim sistemi tarafımızdan yazılıp awbs'e entegre edilecektir .
AWBS - Seo Optimizasyonu Modülü
SMS - Fatura
SMS - Şifre Bildirimi
SMS - Ödeme Hatırlatma modülleride hazırlanmaktadır.
Proje tamamı ile cüzi bir ücret ile hizmetinize sunulacaktır.
Tahmini Proje sonlanma tarihi : 1.10.2008 dir .
şu da olsa güzel olur düşüncesinde olduğunuz uygulama modülleri varsa paylaşırsanız sevinirim. projeye dahil edilebilecek nitelik içeriği uygun görülenler modül olarak dahil edilecektir .

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bunu ne yaptıysam çalıştıramadım msn adresiniz varmı ?

RAMBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu script'in geliştirilmiş yeni versiyonlarında
template hükmedebileceksiniz.
yani awbs 'in standart temalarını veya mevcut temanızın içerisindeki içerikleri geliştirdiğimiz admin panelinden girip düzenleyebileceksiniz.
menü ekleme/ Cıkartma
Konu - Ürün tanımlama cıkartma
içerik , banka hesap , iletişim bilgileri , özel programlarınız vs gibi durumları tanımlayabileceğiniz bir içerik yönetim sistemi tarafımızdan yazılıp awbs'e entegre edilecektir .
AWBS - Seo Optimizasyonu Modülü
SMS - Fatura
SMS - Şifre Bildirimi
SMS - Ödeme Hatırlatma modülleride hazırlanmaktadır.
Proje tamamı ile cüzi bir ücret ile hizmetinize sunulacaktır.
Tahmini Proje sonlanma tarihi : 1.10.2008 dir .
şu da olsa güzel olur düşüncesinde olduğunuz uygulama modülleri varsa paylaşırsanız sevinirim. projeye dahil edilebilecek nitelik içeriği uygun görülenler modül olarak dahil edilecektir .

1- Satış kuru ytl olan satıcılar için, paypal ödeme esnasında Ytl'yi dolar'a çevirip üstüne gerekli komisyon koyması için modül
2- Awbs'de sadece bir kur'da faturalandırma yapılabiliyor, bunun yerine 3 kur ( TL, $, € )'da faturalandırma yapması için modül

aklıma gelen ve ihtiyaç duyduğum modüller bunlar.

istdizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
notlarım arasına ekliyorum.

Fiyat politikası olarak cok cüzi rakamlar düşünülüyor . ama ticari satış değil hizmet olarak planlanmaktadir.

istdizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar ;

yogun ilgi olmasından dolayı bunu geçiştirmenin gereksiz olduğunu düşündük ve
Aktif , süresi dolmuş , ödeme bekleyen şeklinde listeleyecek formata çevirdik .
raporları liste ve csv formatında alabilirsiniz.

dosyalardan domain-list.php ve domain-csv.php dosyaları değişmiştir. isterseniz hepsini birden upload edebilirsiniz.

dosyayı indirmek için -- >> http://www.istdizayn.com/kb.php?cat=18&action=article&id=40

Upload işlemi için lütfen binary olarak işlem yapınız.

iyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5