İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz ve basit bir alışveriş scripti?

KaPPaDoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, fazla karmaşık olmayan ve güvenilir ücretsiz bir alışveriş scripti arıyorum?
tavsiyeleriniz nelerdir?

ottoman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alışveriş scriptinde güvenlik çok önemlidir bence.
Kaynak kodları açık olan free bir script aynı zamanda da kolay heklenebilir, zira kaynak kodlarını hekerlarda dahil herkes kolayca görebilir. Bu nedenle profesyonel bir script bulmak lazım free dahi olsa..

Bence oscommerce kullanmanızda fayda var. uzun süredir yayında ve ciddi bir güvenlik sorunu yok.

lahomenia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende OScommerce tavsiye ederim ben kullanıyorum ki bir cok siteye kullandım suan için her hangi bir problemi cıkmadı tavsiyemdir;)

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de osc kullanıyorum bazı ufak sorunlar oluyor hostuna göre (safe mod + register globals falan) ama yine de sağlamdır.

lahomenia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
register globals hatası htaccess dosyasından oluyor durun hazır konuya bakmısken çözmü vereyim :)
bu rarı cıkarın sonra ftpdeki htaccess ile değiştirin prb kalmaz.
safe mode ise sunucunun güvenlik modülünden kaynaklanıyor safe mode hatası alırsanız host firmanızla görüşüp safe mode actırabilirsiniz.

Htaccess dosyası: http://rapidshare.com/files/2190216/htaccess.rar.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5