İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz ve Yatırımsız Coin Kazanma

HeroTürk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Öncelikle merhaba,
Az önce youtube izlerken denk geldim sizler ilede paylaşmak istiyorum. Siteme yeni üye oldum ödeme vb almadım Bende sizler gibi tercübe sahibi olduktan sonra konuda güncellemeler yapacağım.

Bedeva Doge coin Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler
Öncelikle bu linke tıklayarak doge kazanacağımız siteye giriyoruz. Refli üye olarak bir nevi estek olabilirsiniz.
Normal üyelik bilgilerinin yanında birde cüzdan hesabı istemektedir
Bunun için my.dogechain.info/ adresinden bir adet cüzdan hesabı olşturuyoruz. Wallet > new wallet yaparak cüzdan kodunu alıyoruz.
Site açılınca free doge sekmedine girip en alttaki ROLL tıklamanız yeterlidir.
Peki ne kadar kazanacaksınız?
Roll butonuna basınca aşağıdaki numaalardan birisi geliyor ve numara karşılığında size doge vermektedir. Her saat başı girip siteye ROLL yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
0 - 98850.10 DOGE
9886 - 99851.99 DOGE
9986 - 999319.91 DOGE
9994 - 9997199.06 DOGE
9998 - 99991,990.65 DOGE
1000019,906.45 DOGE
Şuan için belki çok az gibi görünen miktarlar ileride değerlenmesi ile iyi bir kazanç olabilir. Herhangi bir yatırım ve cpu gibi şeyler kullanılmadığı için bence kullanabilir.
6 doge olduktan sonra cüzdana alabilrsiniz.
*Altı dıge olduktan sonra koinekste cüzdan açıp oraya çekim yapacağım
daha fazla bilgi için konuya yorum yaparak destek verebilirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5