İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

marasli-baskan

Onaylı Üye
Reaction score
32
Uygulama Bootstrap altyapısını kullanarak geliştirilmiş responsiv bir uygulamadır.

Uygulamanın Amacı ve İşlevi Kısacas Şöyle;
Günlük, Haftalık, Aylık fark etmez, yapacağınız işleri veya görevleri önem derecesine göre kaydederek, Yapıldı mı ? Yapılmadı mı ? olaylarını takip edebileceğiniz bir web uygulamasıdır.

Uygulamadan Resimler..

r6GVQ1.png

Pnjoq7.png

ZMlVDz.png

Uygulamaya son olarak Mail gönderme ve Çoklu kullanıcı görev atama özellikleri de eklenmiştir. Güncel halini en yakın zamanda paylaşacağım.

********************************************************************************************************************
********************************************************************************************************************

Arkadaşlar Uygulamaya eklemiş olduğum bazı özellikleri ile birlikte tekrardan FTP ye attım. Kullanıma Hazır. Youtube Kanalıma Abone Olmayı Unutmayınız .
Kısa süre içinde Html, Css, PHP ve MySQL Eğitimlerini yüklemeye başlıyorum.

indirme bağlantısı
  • Mail_gonderiliyor.php sayfasında bulunan mail ayarlarınızı yapmayı unutmayınız.
  • Kullanıcı kayıt edebiliyorsunuz.
  • Kayıtlı kullanıcılara tek tek veya toplu olarak görev ataması yapabilirsiniz.
  • Kullanıcıya giden mail form şeklinde dizayn edilmiştir. (beğeneceğinizi umut ediyorum)
  • Görevler tablosunun hemen üstüne biten işler, devam eden işler vb. butonlar ekledim. rahatlıkla görevlerinizi guruplar halinde görebilirsiniz.
UYGULAMAYA İLK GİRİŞ
[email protected]
123456 şeklindedir

Alıntı: webkartali

Nginx

İyinet Üyesi
Reaction score
69
Düzenli veya yoğun hayatı olan insanlara özel güzel bir script olmuş teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5