İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz WhmcsSMS Eklentisi

iletimerkezi

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Whmcs kullanıcıları ve hosting servisi sunan arkadaşlar için toplu SMS gönderimi imkanı sunan ücretsiz bir eklenti geliştirdik ve sizlerle de paylaşmak istiyoruz. Hemen denemek için: www.whmcssms.com adresini inceleyebilirsiniz.

Tüm araştırmalarda gördüğümüz üzere SMS, %99 gibi en yüksek okunma oranına sahip iletişim araçlarından birisi. Artık global çaptaki bütün yazılım programları ve eticaret şirketleri anlık bilgilendirme için en çok SMS'i tercih ediyor.

WhmcsSMS eklentisi ile müşteri memnuniyetinizi maksimuma çıkarın!

Hosting ve domain hizmetleri sunan şirketler de müşterilerini daha hızlı ve etkin şekilde bilgilendirmek için kurumsal başlıklı toplu SMS gönderimi yapıyor. Bu sebeple biz de toplu SMS gönderimi entegrasyonu yapabilmeniz için ücretsiz bir eklenti yayınladık.

Nasıl çalışır?

Yapmanız gereken ücretsiz WhmcsSMS eklentisini Whmcs ile entegre etmek! Böylece seçtiğiniz işlemlerde SMS göndererek hem müşterinizi bilgilendirecek hem de kendiniz haberdar olacaksınız. Müşterileriniz yaptıkları işlemler için destek ekibinizin vaktini almayacak ve siz de tüm süreci takip edebileceksiniz.

Neler yapabilirsiniz?

WhmcsSMS eklentisi ile şu bilgilendirmeleri yapabilirsiniz;

Domain başarılı bir biçimde kayıt olduğunda ya da yenileme işlemi yapıldığında,
Hizmet sürelerinin bitmesine az zaman kaldığında,
Fatura oluşturulduğunda, ödeme tarihleri geldiğinde ya da ödeme tarihi geçtiğinde,
Müşteri hesabı oluşturulduğunda ve şifre değişikliği yapıldığında,
Destek ekibi müşteri taleplerine yanıt verdiğinde,
Hosting veya reseller hesapları oluşturulduğunda,
Hosting hesaplarında güncelleme yapıldığında,
Sipariş onayı verildiğinde.

WhmcsSMS eklentisi BTK lisanslı toplu SMS gönderimi servisi yapan iletimerkezi.com altyapısıyla çalışmaktadır.

Eklentiyle ilgili herhangi bir öneriniz ya da sorunuz olursa bize buradan ulaşabilir veya [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

iletimerkezi

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhabalar,

Demo Alabilirmiyiz ? ?

Tabi, whmcssms.com adresine girip menüden "Sitene Ekle" kısmına basarak ücretsiz bir deneme hesabı oluşturabilirsiniz.

Ayrıca denemeniz için demo krediler de anında yüklenecektir.

Bunun dışında iletimerkezi.com adresinde daha önceden oluşturulmuş bir üyeliğiniz var ise buradaki bilgilerinizle de giriş yapabilirsiniz.

İyi çalışmalar dileriz.

NusretOksuzoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabi, prestashopsms.com adresine girip menüden "Sitene Ekle" kısmına basarak ücretsiz bir deneme hesabı oluşturabilirsiniz.

Ayrıca denemeniz için demo krediler de anında yüklenecektir.

Bunun dışında iletimerkezi.com adresinde daha önceden oluşturulmuş bir üyeliğiniz var ise buradaki bilgilerinizle de giriş yapabilirsiniz.

İyi çalışmalar dileriz.

Teşekkür Ederim ..

CloudBunny

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba,

modülü indirdim, kurdum ve gerekli ayarlamaları yaptığıma inanıyorum. Demo olarak 5 adet ücretsiz sms gözüküyor sistemde fakat müşteri panelinden şifre değiştirme işlemi yaptım herhangibir sms gelmedi telefonuma. Admin panelindeki müşteriye sms gönder alanına tıklıyorum ordada müşteri seç diyor ama açılan menüde herhangibir müşteri göstermiyor. Ayarlarda vs. bir yanlışlık olabilir galiba?

iletimerkezi

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba CloudBunny,

Gecikme için özür dileriz. Eklenti izinlerini ayarlarken atladığınız bir kısım olabilir.

SMS gönderebilmeniz için tanımlı bir başlığınızın olması ve Ayarlar menüsünde bu başlığın yazılması gerekiyor. iletimerkezi.com adresinden giriş yaparak Yeni Başlık Talebinde bulunabilirsiniz.

WhmcsSMS toplu mesaj eklentisinde yeni güncellemeleri sizlere bildirmek istedik.

Bu geliştirmelerle birlikte;
SMS raporlarınızı panel içerisinden görüntüleyebilecek,
Müşterinizin adı, soyadı vb. bilgilerini değişken olarak kullanabilecek,
Müşteri gruplarına toplu bildirim yapabilecek,
Birden fazla ürün olduğunda yine tek SMS’e yazabileceksiniz.

Ayrıca varolan hatalar düzenlendi. Eklentiyle ilgili veya servisin kullandığı toplu SMS hizmeti hakkında herhangi bir öneriniz ya da sorunuz olursa bize buradan ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5