İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Whmsc(Awbs) Tema Varmı ?

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Arkadaşlar ücretsiz bildiğiniz whmsc yada awbs teması varmı ? Başka bir sisteme entegre edicem o nedenle lazım.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Kimse bilmiyor sanırım. O zaman aşağıdaki resimdeki tema marez'mi ?

fiber.png

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Tamam teşekkürler. Peki bildiğiniz whmsc yada awbs teması varmı ücretsiz dağıtılan ? Axsoy'un dağıttığı vardı bi tane ona bakıcamda whmsc olması felanda gerekmiyo normal hosting temasıda olabilir.

Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şimdiye kadar işe yarar bir tane görmedim.Dediğiniz gibi axsoy un var , birde yabancı "free hosting template" ler var.

ücretli isterseniz 50,100 TL güzel bir şeyler ayarlarız.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Kendim kullanmıycamki. Ücretsiz dağıtılan bi sistemi temaya entegre edip dağıtmayı düşünüyorum.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
arkadaşlar bir temanın marez mi olup olmadığını nasıl anlayabiliyorsunuz. yolu yordamı nedir acaba ?

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Daha önceden satışta olur sonra bi bakarsız bağzı sitelerden indirtiliyor. E sahibi dağıtmadıysa demekki marezdir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi