İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Wordpress Dizi Botu

Ottoman Empire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"<a href="http://www.bumena.com/demo" title="dizi izle">dizi izle</a>"

Bu da sizin emeğinizin karşılığında istediğiniz ücret sanırım ?

Teşekkürler

Edit:

Keşke "- Botu çalıştırabilmeniz için botu kullandığınız sitenin herhangi bir yerine aşşağıdaki kodu olduğu gibi eklemelisiniz."

Satır yerine emeğimin karşılığı için adı geçen linkide sitenizin bir köşesine koymanızı istiyorum deseydiniz. Bu şekilde sankı o linki koymasak çalışmayacak gibi bir anlam çıkıyor. Hoş burdaki insanların çoğu anlıyor bu işlerden.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Eee adam mis gibi paylaşım yapmış, bir link istemeside çok çok hakkı :) Kullanmıyacağım ama alan mutlaka olur, teşekkürler

JustGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Edit:

Keşke "- Botu çalıştırabilmeniz için botu kullandığınız sitenin herhangi bir yerine aşşağıdaki kodu olduğu gibi eklemelisiniz."

Satır yerine emeğimin karşılığı için adı geçen linkide sitenizin bir köşesine koymanızı istiyorum deseydiniz. Bu şekilde sankı o linki koymasak çalışmayacak gibi bir anlam çıkıyor. Hoş burdaki insanların çoğu anlıyor bu işlerden.

Bu düzenlemedeki yazıyı ne amaçla yazdın bilmiyorum fakat bahsettiğin konu linkin aşılamıycağı konusu ise bir kaç yöntem mevcut bunları yapabilcek insanların birçoğu zaten kendi bot yazabilcek kapasitede genelde. O kadar çok cinlik düşünmedim düşünseydim link kontrol için en basitinden ref olarak google gösterip linkimin google bot geldiğinde orda görünüp görünmediğini sorgulatırdım. Herşeyi kötü yönden düşünmek insanı çıkmaza sokabilir, tavsiye etmiyorum.

batinduz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler hocam. Yalnız Ekleye tıkladığımda diziyi eklemiyor. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

neten

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
setting.php dosyası nerde bulamadımda yardım edebilcek biri var lütfen çok acil

myargic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede bu sayfaya erişmek için yeterli yetkiniz yok yazıyor

myargic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sayfaya erişmek için yeterli izniniz yok.
Bu hatayıı veriyorr.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5