İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz WP Haber Teması

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
hocam lınkı tekrar ekledım kusura bakma bastan kaldırdıgım ıcın

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Horoz: Kolay gelsin, wordpress son sürüm mü dikkat edin
tayfnn: mühim değil, eklediğin için teşekkürler.

onlineci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben temayı kullanacam ama haberlerde resımler gorunmuyor anasayfada bı yardımcı olursanız sevınırım www.stratejikanaliz.org site bu haber ekliyorum ama resımler anasayfada gorunmuyo ozel bı kod mu kullanmak lazım ?

Havzalı55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk önce teşekkürler ejder kardeşim tema için bir kaç sorum olucak ben bunu download sitem için kullanmayı düşünüyorum bi yükleyeyim dedim ama anasayfada resimleri göstermiyor bunun için ftp mizemi atmamız lazım resimleri.Ama konu içine girince resimleri gösteriyor diğer bir sorun ise en üstte kategorilerde sürüyle ne varsa gösteriyor bunu nasıl düzeltebiliriz

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
hocam temayı epey bı hırpaladım sanırım bıraz daha renk uyumu oldu bu sekılde

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
onlineci, hangi resimin görüneceğini seçmelisiniz. Seçtikten sonr gözükecektir.

Havzalı55, resimlerin kendi siteniz üzerinde olması gerekiyor. bu tema da bu şekilde ayarladık. Resmi seçiyor olmanız lazım, varsayılan resim olarak. Kategorilerin bulunduğu dosyadan wp_categories 'li komutu silip elle düzenleyebilirsiniz.

tayfnn, güzel olmuş elinize sağlı. Oldukça değişmiş :)

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8

Havzalı55, resimlerin kendi siteniz üzerinde olması gerekiyor. bu tema da bu şekilde ayarladık. Resmi seçiyor olmanız lazım, varsayılan resim olarak. Kategorilerin bulunduğu dosyadan wp_categories 'li komutu silip elle düzenleyebilirsiniz.

tesekkurler .d sayende oldu tema olmasaydı bu kadar guzellestıremıycektımde

X

Xman

Misafir
Hocam birde bayan siteleri için benzer bir tema yapsanızda bizde kullansak :)

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
tayfnn, rica ederim :)

Xman, bu temayı pembe yapabilirsiniz ;) eşimin sitesi için www.pastadefteri.com bir temayı düzenlemiştik. Bir temayı alıp kendinize göre modifiye ettiğinizde çok farklı olabiliyor. Çizimleri de kardeşim yaptı temada :)

alisan.yazgi, rica ederim

Havzalı55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Ejder kardeşim peki bunu nasıl normal şekilde yapabilirim ben resimlerimi başka yere uploadlıyorum oradan linki alıp koyuyorum bu şekilde yapabilirmiyiz acaba

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Havzalı55 malesef şu an ki kodlarıyla bunu yapamazsınız, diğer türlü değişikliğin nasıl yapıldığını bilmiyorum arkadaşa bir sorayım yapanlara

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5