İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Wp Oyunskor Botu(Plugin olarak)

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
* Versiyon yenilendi, oyunu eklemeden önce başlık ve açıklamada değişiklik yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda custom field olarak tema resim kodunu girebiliyorsunuz.

Dün kendim için yaptığım oyunskor botunu sunuyorum. Bot plugin olarak çalışmaktadır. Oyunu ve oyun resmini sitenize indirmektedir. İstediğiniz güncellemeleri yazarsanız yapabilirim. Sadece 1 adet link ekleyerek kullanabilirsiniz.Bot bu konuda sizi yönlendirecektir. Lütfen link konusunda polemik yapmayalım, 2 gün bu botla uğraştım bir link çok olmasın artık.

Kurulumu :
1- Bot klasörünü wordpress plugin klasörüne atıyoruz.
2- Wp ana klasörü içerisine aşağıdaki klasörleri açıp 777 yetkisi veriyoruz
/media/images/
/media/swf/
3- Wp admin kısmından eklentiler kısmından botu aktifleştiriyoruz.
4- Wp admin kısmından ayarlar başlığı altından bota ulaşabilirsiniz.
5- Botun çalışması için serverde Ioncube kurulu olması gereklidir.

http://hotfile.com/dl/125902548/fd11195/oyunskorv02.zip.html

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sizin seçtiklerinizi ekliyor, oto olarak ekleme yapmıyor. Dediğim gibi istediğiniz güncellemeler olursa tarafıma bildirmeniz yeterlidir.

Ekleme: Bir hata vardı düzeltildi, yeniden upload edildi.

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Versiyon yenilemesi yapıldı, oyunu eklemeden önce başlık ve açıklamada değişiklik yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda custom field olarak tema resim kodunu girebiliyorsunuz.

• Like
Reactions: Loi

xLn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler. eline sağlık.

damati

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
bu çalışmıyor denedim paylaşım için tşk

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5