İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ucuz hosting (teknik destek YOK)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
indexservers.net den almış oldugum ve zaman sıkıntısıyla kullanamadıgım reseller paketimden çok makul fiyatlarla host satıyorum sadece linux host verebiliyorum (windowsu kullanıyorum) ancak size teknik servis garantisi veremiyorum sadece ELİMDEN GELEN yardımı yapabilirim...

ilgi olurmu bilmiyorum ancak

150 mb alan
3gb bw
cpanel
fantastico
vs

14 YTL

yukarıdaki paket fiyat konusunda örnek teşkil etmesi için yazılmıştır... kendi paketinizi oluşturup fiyat istiyebilirsiniz.. (elimdeki alan ve bw sınırlı...)

güven konusunda problem yaşamanız doğaldır.. ancak bu forumda bi çok insanın beni yeterince tanıdıgını düşünüyorum... herhangi bi iddam da yok amacım para kazanmakda diğil sıcak bakan olursa pm atabilir veya buraya yazabilir...

(üstüne basarak belirtiyorum herhangi bi tecrübem yok veya para kazanmak gibi bi amacımda.. yararlanan olur belki...)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teknik Yardım olmaması Eksi bir özellik ama bunu baştan belirtmeniz çok güzel. Fiyatlarınızda gayet iyi. Hayırlı işler.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağolun... umarım birilerinin işine yarar... (arkadaşlar fiyatı dahada aşağı çekebilirim... ihtiyacı olan varsa pmle iletişime geçsin yeter)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi