İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ucuz modem

N

neco83

Misafir
selam millet,
bana sizin de kullandığınız şöyle ucuz ve linux'un direk tanıdığı bir modem markası ve modeli önerebilir misiniz?
(windows ile internete girmekten kafayı sıyıracam, daha doğrusu linux ile internete girememekten...)
(not: linux acemisi iken bi ton para veri usb modem aldım(tabi ki linux tanımadı),ee bi daha o kadar para dökeceğimi söylemeyin.)

E

etil

Misafir
eğer redhat veya gelecek gibi redhat tabanlı bir sistem kullanıyorsan conexant modemleri rahatlıkla tavsiye edebilirim. Redhat için driverları internetten rahatlıkla bulabileceğin gibi Geleceklinux kullanıyorsan driver dağıtımla birlikte geliyor. Birkaç soruya evet kabilinden tıklaman yeterli.
Ben kendim conexant kullanıyorum ve son derecede memnunum.

N

neco83

Misafir
benim elimde şu an rockwell modem var. yanlış bilmiyorsam(ki yanlış olabilir) bu modem bir conexant modem. ben bunun driver'ini neden bulacam? redhatr kullanıyorum. bana web adresini verirsen kötü olmaz yani.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5