İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ufak bir çevirici vbulletin yazışma

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar merhaba ingilizcem fazla iyi olmadığı için vbulletin ile dün ticket sistemi ile arkadaşlarım sayesinde yazışıyordum şuanda arkadaşım olmadığı için bana yazdıklarını tam olarak anlamıyorum ne demek istediğini bana bir zahmet çeviri yapabilcek arkadaş varmı

"It has come to our attention that your copy of vBulletin is being used on multiple sites illegally. As per the license agreement each license permits you to run a single installation of the software. Your license is currently powering forums on the following sites:

These sites must be removed, or be powered by their own license within 28 days or you risk your license being permanently revoked. In this eventuality, appropriate action may be taken by our copyright enforcement agency in accordance with DMCA rules.

You can view the license agreement at:

http://www.vbulletin.com/order/license_agreement.php

Best regards,
Martin Erwin
Support Team, vBulletin

http://www.vbulletin.com/
mailto:[email protected]"

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kısası senin vbulletin lisansın başka sitelerdede kullanılıyormuş.eğer bu sitelerdeki vbulletinler 28 gün içinde silinmezse lisansın iptal edilecek gibi bişey yazıyor

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tek bir lisans ile listelenmiş olan sitelerde illegal vbulletin kullandığını, bunun lisans anlaşmasına aykırı olduğunu söylüyor.28 gün içinde 3 yol sunmuşlar.

1-) Siteleri kaldır
2-) Her site için lisans al
3-) Veya süre sonunda lisansının kalıcı olarak iptali riskini kabullen

C

CoDeRMaN

Misafir
aynı şey benimde başıma geldi ama düzeldi serverlisansı kullandınmı arkadaşım daha once server lisansı kullanıp normal lisansa geçtiysen bulletin loglarını güncelleyince sorun ortadan kalkar

Mert45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar söz konusu arkadaş serverimizde bulunan ve yukarıda adı geçen 6 sitenin vbulletin lisanslarına ait acountlarına girerek lisans kısmına kendi sitesi olan neolsunki.com yazmıştır ve lisansın kelndine ait olduğuna ve çalındığına dair mesajatmıştır. kendi siteside lisanslıdır fakat vbulletin 1 sitenin sadece 1 lisansı olacağı için tüm acountları kapatmıştır. ve benim siteminde acountunu çalmıştır www.forumdostlar.com ve wwwresulungulu.com bu iki sitenin lisansındada neolsuki.com yazmaktadır.salı günü kendisi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Kendisi tüm suçu manhost.net e atmak istemektedir. Fakat tum suçlu kendisidir.işte delili.
lisans.jpg

Mert45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buda ikinci site
lisans2.jpg

diğer arkadaşlardanda istedim onlarda gelicek

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5