İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ufak bir yorum lütfen

M

mIRCTR

Misafir
Hesap Etkin Değil
Bu login onaylanmamış bir başvuruya bağlı olduğu için henüz bir AdSense hesabına sahip değil. Başvurunuz hakkında daha fazla bilgi için lütfen başvurunuzda belirttiğiniz e-posta adresinize gönderdiğimiz mesajı inceleyin.

banlandıkmı demektir ne anlama gelior bu hesaba girmiyor fakat reklamlar açıkıyor?

Zagor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Adsense reklamları çıkıyorsa hemen endişelenmeyin derim. Belki de google'un bir saçmalığı olabilir.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
banlanma mesajı.Sitenize bakarsanız google reklamlarınında gösterilmediğini, reklam alanlarının boş olduğunu görebilirsiniz.Geçersiz bir banlanma olduğunu düşünüyorsanız, maille durumu açıklayan bir mail yollayın.Yolladığnız mail, adsenseye üye olduğunuz mail olursa daha hızlı netice alırsınız.

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlış email/şifre griyosundur. sil tekrar dene.

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesap Etkin Değil
Bu login onaylanmamış bir başvuruya bağlı olduğu için henüz bir AdSense hesabına sahip değil. Başvurunuz hakkında daha fazla bilgi için lütfen başvurunuzda belirttiğiniz e-posta adresinize gönderdiğimiz mesajı inceleyin.

banlandıkmı demektir ne anlama gelior bu hesaba girmiyor fakat reklamlar açıkıyor?

Bence ban falan yok burda. Olay şu: Siz yeni bi başvuru yapmışsınız google adsense üyeliği için. Yalnız başvurduğunuzda google otomatik bi mail yolluyor mail adresinize. O maili onaylamanız gerekir. Bunu yapmamışsınız. Ben böyle anladım. İyi çalışmalar.

Bir daha okudum da şu da olabilir : Onayladınız dielim maili. O zamanda henüz google tarafından başvurunuz onaylanmamış. Ama ilk yazdığım daha makul gibi.

Şayet Bu mesaj sizin aktif durumda olan bir hesabınız için geldiyse o zaman banlandığınızı çıkarabiliriz. :) Seç beğen al

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hesap Etkin Değil yazma sebebi bence tam hatırlamıyorum ama google yeni başvuru yapmışsın ve hesabını incelemeye almışlar olabilirler.

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer şimdiye kadar o hesaptan giriyorsan ve şimdi bu mesajı aldıysan BANLANDIN ! bi süre sonra reklamlar da durur bence

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
o hesabı uzun zamandır kullanıyosan ve şimdi oyle bir hata aldıysan banlanömış olabilirsin birde sitene bak reklamlar cıkmıyor veya genel hizmet reklamları cıkıyorsa sitende banlandığından emin olabilirsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5