İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

uFpuF.net Referer Sistemi

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz turkler ona satis ortakligi sistemi diyoruz siz referer sistemi mi diyorsunuz ?

satis ortakligi formunuz x adindaki bir arkadaslik sitesinden alinti mi yoksa bana mi oyle geliyor ?

X firmasi ile ne gibi bir baglantiniz var ve odeme garantisini nasil veriyorsunuz ?

Satis ortakligi bolumunuzde herhangi bir bilgi yok neden ?

" UfPuf.Net Referer Sistemi Kayıt Formu. Kullanıcı adınız ve şifrenizle İstatistiklerinize bakarken yeni arkadaşlar da bulabilirsiniz :) " ben bu sisteme para kazanmak icin mi uye olacagim yoksa egosunu tatmin edemeyen insanlar gibi her gordugum kiza mesaj atmak icin mi uye olacagim ? Daha dogrusuna hangisine uye olmus olacagim ?

ve Merak ettigim son sey satis ortakliginin girisi ile normal sisteminize giris bolumleri neden ayni ? yani ikisi de ayni yere giriyor gibime geliyor ...

Eklemek isterim ... AMACIM SIZI KIRMAK DEGIL farkinda olmadan sinsi sinsi gulusler altindaki dogrulari ortaya cikartmaya calismak ...

Saygilar ...

YanCebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış ortaklığı sistemi değil. Referer sistemi. Satış başına yani gold üye başına ödeme yapmıyoruz. Tek ödeme seçeneğimiz bize gönderdiğiniz üyeler başına oluyor.

Bu script başka sitelerde de var görenler mutlaka olmuştur. Sana öyle gelmiyor yani. Bunun bir sakıncası olduğunu sanmıyorum. Ayrıca script geliştiriliyor üye olursan bu değişikleride görebilirsin.

"X firmasi ile ne gibi bir baglantiniz" anlayamadım sorunu.

Ödeme garantisi kısmını karşılıklıda konuşabiliriz hem bi çayımızı içmiş olursun;
Şemsettin Günaltay Caddesi 103/2 Kazasker - İstanbul | Tel : 0216 416 0779 Faks : 0216 380 5995 | ATT Grafikit Tanıtım Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

" Satis ortakligi bolumunuzde herhangi bir bilgi yok neden ? " ne tür bilgi istiyorsun, mail atabilirsin.

""""
" UfPuf.Net Referer Sistemi Kayıt Formu. Kullanıcı adınız ve şifrenizle İstatistiklerinize bakarken yeni arkadaşlar da bulabilirsiniz " ben bu sisteme para kazanmak icin mi uye olacagim yoksa egosunu tatmin edemeyen insanlar gibi her gordugum kiza mesaj atmak icin mi uye olacagim ? Daha dogrusuna hangisine uye olmus olacagim ?
""""
Referer sistemine üye olurken aynı zamanfa ufpuf.net arkadaşlık sisteminede üye oluyorsun. diğer üyeler sizi göremiyor. siz diğer üyeleri görebiliyorsunuz ama. ayrıca istatistiklerinizi anlık oalrakta takip edebileceğiniz normal üyelerden faklı olarak tabii ki bir ekranınız oluyor. "egosunu tatmin edemeyen insanlar gibi her kıza mesaj atan" bir topluluğumuz yok bu çapa içinde de değiliz. bu kişinin karakterine göre değişir sonuçta her ortamda farklı düşüncede amaçta olan insalar olacaktır.

"satis ortakliginin girisi ile normal sisteminize giris bolumleri neden ayni ? yani ikisi de ayni yere giriyor gibime geliyor ..." aynı gibi görünsede tabii ki aynı değil.

"Eklemek isterim ... AMACIM SIZI KIRMAK DEGIL farkinda olmadan sinsi sinsi gulusler altindaki dogrulari ortaya cikartmaya calismak ..."
Bu iyi niyetin için çokkk tşk ederim.

G

geyik.net

Misafir
sistemi girip incelemedim ancak 80630 havası yaratılmaya çalışılmış. Daha önce gelen bir çok 80630 tarzı sitelerin inviteları sayesinde mail adresime SPAM mailler yağdı. Tek benim değil bir çok arkadaşımın. Bu sitelerle bağlantınız varmı bilemiyorum ama e-mail toplamak için yapılan sitelerle görünüş bakımında tıpatıp aynısınız. 40 kuruş verip insanların maillerine spam yağdıracaksınız gibime geliyor.

YanCebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallahi diyecek hiç bir şey bulamıyorum. Nasıl bu kadar art niyetli olur bir insan tanımadan bilmeden bu şekilde nasıl düşünür anlam veremiyorum.

G

geyik.net

Misafir
ben gördüğümü söylüyorum. Bu dış görünüş olarak 80630.com 'un aynısı. Hatta bana inanmayanlar için söylüyorum sallama bi user ve password ile giriş yapmayı deneyin aha oda nesi boş bir sayfa. dedim belki sorun vardır forget password oda nesi gene boş bi sayfa. o kadar çalıntı yapılmışki... 80630 içerisine giren kaç kişi vardır bilemiyorum ama ben girdim ve gördüm. İnanmayanlar için screenshot yollayabilirim. bence daha fazla rezil olma

G

geyik.net

Misafir
http://www.ufpuf.net/signup.php <- bu ufpuf'un signup formu. http://www.ogzl.com/members/profile.php?mode=register&agreed=true&id= bu da 80630.com için davitye isteyebileceğiniz bir form. 80630 da sizi bir kullanıcı davet etmezse siz siteye üye olamiyorsunuz. ancak son günlerde onlarda çok bunalmış olacaklarki davetiye isteme formu çıkarmışlar. olay su UFPUF.net in sahibi kişi bilgilerini toplamaktan başka birşey yapmayacaktır. bu yüzden kimse bu oyuna alet olmasın! SAYGILAR

YanCebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğriyi doğruyu herkes tartacaktır. eğer bu konudaki 3. yanıtıma bakarsan göreceksin ztn o script nin var olduğunu başka sitelerinde kullandığını bizim geliştirdiğimizi. konu bu değil o script değil diye inkar etmiyorum ki ben zaten.

vardığın sonuç çok saçma:

"olay su UFPUF.net in sahibi kişi bilgilerini toplamaktan başka birşey yapmayacaktır. bu yüzden kimse bu oyuna alet olmasın! SAYGILAR"

hayret ediyorum. gerçekten nedir bu kin anlam veremiyorum. nasıl bu sonuca varıyorsun.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burda yazılan entry leri silememenden dolayı bi sinir kaplamıs sanırım , ama ben buraya birşey yazmayacağım. Orada ben yazıyorum sen siliyorsun zevkli oluyor , biliyormusun :)

G

geyik.net

Misafir
YanCebim' Alıntı:
eğriyi doğruyu herkes tartacaktır. eğer bu konudaki 3. yanıtıma bakarsan göreceksin ztn o script nin var olduğunu başka sitelerinde kullandığını bizim geliştirdiğimizi. konu bu değil o script değil diye inkar etmiyorum ki ben zaten.

vardığın sonuç çok saçma:

"olay su UFPUF.net in sahibi kişi bilgilerini toplamaktan başka birşey yapmayacaktır. bu yüzden kimse bu oyuna alet olmasın! SAYGILAR"

hayret ediyorum. gerçekten nedir bu kin anlam veremiyorum. nasıl bu sonuca varıyorsun.

arkadaşım logon olmaya çalışıyorum boş bir sayfa karşıma çıkıyor, forget pass yapiyorum boş bir sayfa karşıma çıkıyor. ve daha öncede aynı şeyleri yaşadım ve ordakilerde aynı şekilde sadece bilgi topladı. eminim ki sizde farklı değilsiniz.

YanCebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
crawler' Alıntı:
burda yazılan entry leri silememenden dolayı bi sinir kaplamıs sanırım , ama ben buraya birşey yazmayacağım. Orada ben yazıyorum sen siliyorsun zevkli oluyor , biliyormusun :)
anlaşıldı ;) Diyeceğim tek şey ben arkamdan küfür ettirmem. Beni tanıyon beni biliyor ben kendimi biliyorum.

M

murme

Misafir
valla ne yalan söleyim banada pek inandırıcı gelmedi sistem

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
öncelikle olaya iyi niyetle girmiş olabilirsiniz ama türk sponsorlardan az çekmiyo insanlar tabi o yüzden araştırıp kuşkulanmaları doğal. bi kere domain direkt insana sıkıntı veriyo ufpuf diye. bannerı hiç değiştirmeden daha farklı bişey yapılabilir o siteye. ve bu iş için daha konuya has bi domain ve scriptle işe girilebilir. abi güven oluşturmak gayet önemli ve ondan sonra girişmek de.

G

geyik.net

Misafir
arkadaşım işin sponsorlukla şunla bunla alakası yok. 1 önceki sayfada açıkladım herseyi. Adamlar birebir aynısını kopyalamışlar. Aynı scripti kullaniyoruz diyor arkadaş ama 80630u yapanların siteyi kendileri kodladi. o yuzden hiç o polemiklere girme bence. Ne sizi tanırım nede başka bişi ama spama KARŞIYIM!

G

geyik.net

Misafir
80630.jpg
buda 80630 un snapshotidir. Resmi ID yi ve username i bilerek bozdum. Yanlış anlaşılmasın.

YanCebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen hala bu scrip başkasının diyorsun bo kunu hakkında açıklama yaptım anlamak sitersen nedir bu kin bana gıcık olan birisinin arkadaşısın heralde yoksa bu kadar da olmaz diye düşünüyorum haaa öyle değilsen gel çayımızı içi arkadaş yerimiz yurdumuz belli ve bunu 3. mesajda yazdım bu konu altına ztn görürsün. ayrıca sitemizde de ulaşabiliyorsun bu bilgilere ztn. daha nasıl bir güven oluşturulabilir ben çözemiyorum. ben 6 senedir bu işlerle uğraşıyorum forum benzeri yerlere fazla takılmadığım için tanıyan pek yok. ama buyru tanışalım gel herkes gelebilir.

Şemsettin Günaltay Caddesi 103/2 Kazasker - İstanbul | Tel : 0216 416 0779 Faks : 0216 380 5995 | ATT Grafikit Tanıtım Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

tekrar dediğim gibi 80630 un aynısı değil diye bir şey demiyorum niye ısrarla bu ispat etmeye çalışıyor anlamıyorum doğrusu.

"
Aynı scripti kullaniyoruz diyor arkadaş ama 80630u yapanların siteyi kendileri kodladi. o yuzden hiç o polemiklere girme bence. Ne sizi tanırım nede başka bişi ama spama KARŞIYIM!
"
yahu ben script yi yazan dan aldım ztn. sadece 80630 değil başka sitelerde de görürsün. bu bir script ve isteyen kullanır değiştirir. niye ısrarla bunu ispat etmeye çalışıyorsun. spama karşıyım diyorsun..
sana şunu söyliyeyim inan spam yapmak istesem bu tip şeylerle uğraşmam bu kadar uğraşmam buna emin olabilirsin.

M

murme

Misafir
tanişalım dion tanışınca kazıklamıcagının garantisi degilki o ödemedinmi ofisi mi bascaz 20ytl için :D

G

geyik.net

Misafir
bende almak istiyorum söylesene bana kimdir nedir? Nasıl ulaşırım?

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uye basi diilde tiklama basi yapsan belki cazip olur maksat ziyaretci ise... zaten uye olmak isteyen olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5