İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uğur Dündar İsyan Etti !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Starın haberlerine bakıyordum da Uğuru Dündar'ı daha önce hiç böyle görmemiştim.

Acayip sinirlenmişti.

Yanlış algılamadıysam sinirden ağlayacaktı, kendini zor tuttu...

Eminim ki bazı programların tartışma kaynağı olacak zaten birazdan internet medyasında yer almaya başlar. Ben izlerken çok şaşırdım.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
aynen kanal değişirken gördüm çok sinirliydi.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Canlı izledim. Uğur Dündar, eşinin son Ergenekon iddianamesinde isminin geçmesinden dolayı şikayetçiydi. Sık sık Brezilya'ya gidiyormuş diye iddianamede yer almış ancak Uğur Dündar, "Kanıtlayın, intihar ederim" gibi şeyler söyledi. Tam olarak konuyu bilmiyorum.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence haklı bir tepki verdi aile girdimi böyle olaylara sinirler gerilir.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
altta yazacaklarım uğur dündarın şahsıyla alakalı değildir

bu gazetecileri hiç anlamıyorum, kendileri başkalarının her türlü hayatını karıştırır didikler adınada gazetecilik derler, kendi hayatları didiklenip karıştırıldığındada ortalığı velveleye verirler. bu ne yaman çelişki ????

ek: ayrıca eklemek istedim show dünyasının memlekete ne gibi bi faydası olabilirki?!!

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Aslını sorarsanız bu bir çelişki değildir.
"Ne kadar paranız varsa o kadar itibar görürsünüz" mantalitesindeki ortaçağ zihniyetinin günümüzdeki yansımasıdır.

Zamanında "Testis haberi" olarak anılan haberi yaptığında itham ettiği doktorların suçsuz olduğu ortaya çıktı. Ama olan yine o suçsuz doktorlara oldu. İnanıyorum ki Uğur Dündar bu duruma zerre kadar üzülmemiştir.

Yine zamanında yaşı kemale ermiş bir dede hakkında "Cinci, concu" diye sallama haberi yapan aynı Uğur Dündar, hakkında çıkan haberlere dayanamayıp intihar eden dedenin ardından zerre kadar üzülmemiştir.

Yine aynı Uğur Dündar "Öğretmenimiz yok de 50 lira verelim" diye konuşturduğu çocuklar vasıtasıyla birilerini karalamaya çalıştıktan sonra yine zerre kadar üzülmemiştir.

Yine Necati Şaşmaz'ın Ermenilerden özür dileyenler kervanına katıldığı haberini yapan Uğur Dündar bu yalan haberi yaptığında da zerre kadar üzülmemiştir.

Ve daha yukarıdakiler gibi sayılabilecek bir ton haber yapan Uğur Dündar, bu karalama/sallamaca haberlerinden bir tanesinden bile olsa pişmanlık duysa idi bir sonrakini yapmazdı.

Kendisi onlarca belki de yüzlerce yalan - iftira dolu haber yaparken gülen, oynayan Dündar; kendi hakkında ufacık bir iddia ortaya atıldığında nasıl da kırmızı görmüş boğa gibi küplere biniyor.

Ne demiş atalarımız; "Keser döner, sap döner; gün gelir hesap döner" ve adalet birgün hepimize lazım olur.

Alican17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uğur Dündar 'ın bu memlekette bir çok çeteyi çökerttiğini biliyoruz, bu ülkeye çok faydası olan biri ailesine yapılan bir hakaretti sinirlerine hakim olamaması gayet doğal, takdir ettiğim gazatecilerden biridir.İktidar yandaşı televizyonlara bakarsanız hepsinde hayat süper herkezin yüzü gülüyor '' kriz bizi teğet geçti '' şeklinde gösteriyorlar, dikkat ederseniz Uğur Dündar'ın sunuculuk yaptıgı kanalda daha gerçekçi hayatın içersinden haberler yer alıyor.

yasin22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende UĞUR DÜNDAR çok haklı bir şekilde tepki verdi.Eşinin Brezilyaya gitmesiyle Ergenokun alakası ney düşünek Lazım

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
Aslını sorarsanız bu bir çelişki değildir.
"Ne kadar paranız varsa o kadar itibar görürsünüz" mantalitesindeki ortaçağ zihniyetinin günümüzdeki yansımasıdır.

Zamanında "Testis haberi" olarak anılan haberi yaptığında itham ettiği doktorların suçsuz olduğu ortaya çıktı. Ama olan yine o suçsuz doktorlara oldu. İnanıyorum ki Uğur Dündar bu duruma zerre kadar üzülmemiştir.

Yine zamanında yaşı kemale ermiş bir dede hakkında "Cinci, concu" diye sallama haberi yapan aynı Uğur Dündar, hakkında çıkan haberlere dayanamayıp intihar eden dedenin ardından zerre kadar üzülmemiştir.

Yine aynı Uğur Dündar "Öğretmenimiz yok de 50 lira verelim" diye konuşturduğu çocuklar vasıtasıyla birilerini karalamaya çalıştıktan sonra yine zerre kadar üzülmemiştir.

Yine Necati Şaşmaz'ın Ermenilerden özür dileyenler kervanına katıldığı haberini yapan Uğur Dündar bu yalan haberi yaptığında da zerre kadar üzülmemiştir.

Ve daha yukarıdakiler gibi sayılabilecek bir ton haber yapan Uğur Dündar, bu karalama/sallamaca haberlerinden bir tanesinden bile olsa pişmanlık duysa idi bir sonrakini yapmazdı.

Kendisi onlarca belki de yüzlerce yalan - iftira dolu haber yaparken gülen, oynayan Dündar; kendi hakkında ufacık bir iddia ortaya atıldığında nasıl da kırmızı görmüş boğa gibi küplere biniyor.

Ne demiş atalarımız; "Keser döner, sap döner; gün gelir hesap döner" ve adalet birgün hepimize lazım olur.

bu saydıklarının hiç birisini duymadım git uğur dündarın karşısında söyle bu iddaları senin hangi emperyalist güçlere hizmet ettin anlaşılıyor..

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Zaten sorun; herkesin duymadıkları / bilmedikleri hakkında ahkam kesmesi, uzman olması değil mi!..
Sorun; bilgiden yoksunların karşısındakileri anlamaya çalışmak yerine onları sindirmeye çalışmaları, bunun için de yine karşılarındakilere "Şucusun, bucusun. Şuna buna hizmet ediyorsun." şeklinde ahmakça ithamlarda, iftiralarda bulunmaları değil mi!..

Şüphesiz herkesin herşeyi bilmesi beklenemez ama bilmemek değil öğrenmemektir ayıp olan!
İmkan varken öğrenmek yerine bilmediği halde zeytinyağı gibi üste çıkmak ancak ve ancak ahmaklara yaraşır bir harekettir.

Ve bu ahmak zümre yüzünden "Biliyorsan konuş ibret alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar" diyen atalarımızın kemikleri mezarlarında sızlıyordur.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
azı olan konuşuyor adam herşey olabilir size göre (iyi - kötü) ama konumuz adamın haklı tepkisi

ve nedense tamda karşıt olduğu zaman çıkıyor:D

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
İşi siyasi olarak konuşmak yanlış burada, herkes bir telden çalıyor bugün piyasanın içindeki biri olarak birçok sektöre hizmet eden biri olarak söyleyebilirimki sokaktaki insan burada "kriz bizi teğet geçmedi, oysa birileri geçti diyor" muhabbeti yapmıyor. Ülkede bir kriz olduğu aşikardır ancak bunun nedenleride ap açık ortadadır, yalan yanlış şeylerle insanları kandıranlar elbet birgün karşısında adaleti bulacaktır.
Eğer siyasete döküleceksede bu konu Uğur DÜNDAR seçim öncesi bu tarz bir yaklaşımla asıl siyasi görüşüne hizmet eden saçma bir haber yapmıştırki bu tarz insanlar için böyle anasına babasına ailesine laf söylemek o kadar da kolay değildir, bir suçlu varsa ve sen doğruyu söylüyorsan gidersin adaletin önünde hesabını verirsin seçim öncesi hedef göstermezsin.
Uğur DÜNDAR' ın çete çökertme muhabbetine gelince, bir önceki mesajımda nasılda yalanlar attığının ispatını ortaya koymuştum oysa, eğer bir çete çökerttilerse eminimki kendi çetelerinin önünü açmak içindir.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
hükümeti eleştiren herkez çeteci zaten :D

Hükümetle ne alakası var mathiaxbars? Yaptığı yalan haberlerden bahsediyoruz, herhangi bir siyasi düşüncemi söyledik belirttik? Ama aksini söyleyenler belirtiyor.
Açık yüreklilikle söyleyeyim şu an meclis çatısı altındaki hiçbir partiye oy vermeyi değil selam vermeyi bile düşünmüyorum, tek umudum var Osman paşanın birşeyler yapabilmesi, bugün teröristler sokaklarda cirit atıyor bunlar için kavga etmeyenler hükümet yanlısı ve karşıtı olarak ikiye bölünüyor. Hayır yanlışı söylemek hükümetçi olmaksa bilelim, ona göre oyumuzu atalım.
Hükümeti eleştirmeyenler içinde düşüncelerimiz var ama http://forum.iyinet.com/guncel-konular-haberler/113314-siyaset-meydani.html acaba hangi particiyiz...

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Adam haklı, dün o isyan ettikçe benim isyan edesim geldi.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu tür konuları forumlara haber yapmak gereksiz bir durumdur. Bizim forum genelinde ki amacımız ve gayemiz bilgilerimizi en güzel seviyede geliştirip her geçen gün bu bilgileri alanımızla ilgili çoğaltmaktır.

Bu tür konuların bize faydası olduğunu düşünmemekteyim. Ve bu ve buna benzer bir çok konuyu açmamanız konusunda defalarca yönetici arkadaşlarımız siz üyelerimizi uyarmıştır.

Bizim amacımız bu tür olaylara çözüm aramak değildir. Bu konu IYINET Forumlarının amacı ile uyuşmamaktadır. İnsanlar herşeye tepki gösterebilirler , biz bunları tartışamayız. Benim için A doğru ise bir çok kişi için bu B olabilir. Biz bunları tartışarak zaman kaybetmemeliyiz.

Lütfen bu ve buna benzer haberleri okuduğunuz ajans / haber sitesi vb. sitelerde haberin altında ki kısımda yorumlayınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5