İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ülkemizin internet grafigi :)))

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ben şunu merak etmişimdir trends te. şimdi bu aramalar sadece google.com ve uzantıları üzerinden aranan kelimeler mi yoksa google api ile spam sitelerinde yapılan aramaları da mı kapsıyor? öyle ise yine çok şey değişecek değil ama işte. google api arama sistemini en çok kullananlar ülke türkiye sanırım. trendste katlaması normal oluyor bi anlamda..

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ben bu istatistiklere inanmıyorum arkadaşlar...
Şimdi Türkçe kelime aramalarında elbetteki Türkiye ilk sırada çıkacak 3-5 arama olsa bile...
İngilizce ve diğer dillerde ise bizden kalabalık ve ahlaki düzeyi bizden kat kat altlarda olan ülkeler varken Türkiyenin bu sıralamalara girmesi bence çok çok ama çok saçma... Bu istatistikler doğru değil bence. Hani yıllardır arama motorları ile ilgili araştırmalar yapıyorum, neredeyse insanlar ne zaman neyi arar biliyorum benim gibi birçok arkadaşta var burada anlıyorlardır beni bu imkansız bir olay yani...

Kolay gelsin

YoXa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birde buna bknz :p
http://google.com/trends?q=sevk,eğlence&ctab=0&geo=all&date=all
Hep bizim oralardan :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5