İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ülkemizin internet grafigi :)))

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://google.com/trends?q=saks&ctab=0&geo=all

Bu herşeyi açıklıyor :)) Tam 4 şehir koptum

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar saks kelimesinin anlamı cins demektir yani cinsiyet, ama bizde anlamı başka amerikalılar ve yabancılar genelde saks diye arama yapmazlar, o sayfaya a*ult yazın bir de öyle bakın amerikanın olduğunu göreceksiniz, olay bu

D

Dot Net

Misafir
ben bu rakamların çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü Adana'nın 2. olması mantıklı değil bence. İstanbul'un nüfusu Adana'nın 6-7 katı belki de.
Adana'da % olarak daha fazla olabilir belki buna birşey diyemem ama toplam rakamda Adana'nın dünyada 2. olması bence çok mantıksız.

Not : eğer burada google ın verdiği link % belirtiyor ise o zaman doğru olabilir inancındayım.

N

Naruto

Misafir
sen bunu görmedin galiba :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sende bunu görmedin galiba hep türklerin arattığı kelimelere bakıyorsun

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ingilizler ve adanalılar fena kapışıyo :p

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabi ki yani.

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama liv tyler da birinciyiz o kesin :)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
top 5 maalesef :(

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama birde farklı açıdan bakın düşmüş 2004-2006 arasında ve aynı dönemde eğitim artmış.Buda bardağın dolu tarafı :)
ayrıca bencede kesinlikle bu miktarlar oran.Yani interneti az olanyerlerde daha büyük azim gerekli interrnete girmek için.İnsana bu güdümü de demekki en çok butip şeyler veriyor beriki taraftan internet heran el altında olanlar diğer şeylerede zaman ayırabilliyor. Yetişmiş insan dağılımı zaten biliniyor..
Ancak eğer oran şeklinde olmasa nüfusuyla kesinlikle istanbul kimseye bırakmaz ilk sıraları.

saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5