İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ülkeye ne kadar döviz soktuk adsense den ve sedo dan?

H

hibrahim

Misafir
arkadaşlar sedo ve adsense den aldığımız son ödemelerle ülkemize ne kadar döviz soktuk bi yazalım bakalım ne kadar olmuş:)

hibrahim (sadece son ay)
sedo 26€ (paypalda ama olsun ben reklam için harcayacağım için oda girdi sayılır)
adsense 232$

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ehuhehe
Adsense : 75 $ var 3 ayda ancak o kadar oldu :) iLgimi çekmediği icin bir cok siteme eklemiyorum.
Sedo : Çok para :)

G

guajira

Misafir
adsense : 220$
sedo : 4.65 euro (hile yapmadan sedodan kazanılmıyor bunu çok iyi anlamış durumdayım)

S

seckal

Misafir
adsense den nasıl bu kadar kazanıyorsunuz? yani özel bir reklam planı mı hazırlıyorsunuz? Tıklama başına ücretler yüksek olacak ki siz de bu kadar kazanacaksınız_ ? Nasıl oluo abi, biri açıklasa..

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında ikisindede türk reklamlara tıklatıyor bizi sedo ve adsensede onun için aslında biz daha fazla ödemiş oluyoruz yurt dışına

adsense bu ay şu an itibariyle : 290$ geçen ay 160$
sedo şu an itibariyle : 390€ filan geçen ay 249€

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hibrahim' Alıntı:
arkadaşlar sedo ve adsense den aldığımız son ödemelerle ülkemize ne kadar döviz soktuk bi yazalım bakalım ne kadar olmuş:)

hibrahim (sadece son ay)
sedo 26€ (paypalda ama olsun ben reklam için harcayacağım için oda girdi sayılır)
adsense 232$

Adsense bizim milletin parasını bize veriyor, üstüne bi de komisyon alıyor :) yani giren yok çıkan var.

E

erotikbul

Misafir
Evet zokkie doğru demiş. Onun için adbrite bence en iyi döviz sokan :p

Z

zeynelkoc

Misafir
updated : 147$+187$+189$+140$
adbrite : 140$
sedo : 350€
iyi şimdilik bakalım daha neler görecez :)

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben adsense'i ingilizce sitelerimde kullanıyorum ve o nedenle reklam verenler yabancı zaten ziyaretçisinin %80'i US/EU... :)
Ocak geliri 1002$ ile en yüksek ay oldu :) Devamı gelir inşallah...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ayhan' Alıntı:
ben adsense'i ingilizce sitelerimde kullanıyorum ve o nedenle reklam verenler yabancı zaten ziyaretçisinin %80'i US/EU... :)
Ocak geliri 1002$ ile en yüksek ay oldu :) Devamı gelir inşallah...
Insallah devamı gelir.
Birde sunucu paraları yurt disina gidiyor. Bunu hesaba katarsanız bence doviz gelmiyor. Bizim paramız gidiyor bol bol..

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar bugün gittim iş bankasına ve ilk alıpta bankaya verdiğim 117$ lik adsense çekini bugün blokesini kaldırdım ve şu an yemeye hazır şekilde beni bekliyor Kasım ayının çeki dikkatinizi çekerim :p

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zokkie' Alıntı:
Adsense bizim milletin parasını bize veriyor, üstüne bi de komisyon alıyor :) yani giren yok çıkan var.
Ben katılmıyorum. Sitemde tek türkçe reklam çıkmıyor. Aylık ortalamada 5.000 $

S

Skeleton

Misafir
1002$, 5000$ helal olsun arkadaşlar. nasıl böyle 4 haneli değerlere çıkabliyorsunuz ayda, tebrikler vallahi. biraz ipucu verin de biz de ülkeye katkıyı arttıralım :) ne diyeyim allah daha fazlasını versin

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar defalarca yazdık.
ingilizce içerikli siteler deli gibi para kazanıyor.Günlük hiti 400 olan otomobil sitesi 2500$ üzerinde kazanıyor.Kimseden sitesini yazmayı beklememek gerek.
Ortalık şerefsiz dolu.ddos saldırı yapacak siteler arıyorlar.
Wayyy bu adam bu kadar kazanıyor deyip saldırı yapacak hasta ruhlu insan dolu burası eminim...
ingilizce hosting tanıtım sitesi yapın demiştim.işte bakın buradaki reklam ücretleri google ile paralellik gösterir.tek tık için 11$ verende var ama ortalama 2$ desek ve günde 100 kişi tıklasa 200$ eder.aydada 6000$ eder.bu kadar basit bir matematiksel hesabı var bu işin.Sevgi siteniz var diyelim yada mp3
çok kazanmak için mp3 sitenizin bir köşesinede hosting bölümü yaparsanız kimse tıklamaz.Tıklayan olmayıncada google pahalı reklamlarını çeker.Çünkü hedef kitleye reklam vermek ister reklam verenler.Googleda müşterilerinin yanında oldugundan dolayı sitenizden pahalı reklamları çeker. tıklama başına 0.01$ olan reklamlarını koyar sitenize.sonra onlarada tıklama olmayınca hizmet reklamları koyar.

Güzel para kazanmak için TEK KONULU siteler şart.

http://uv.bidtool.overture.com/d/US...hosting&mkt=us&lang=en_US&Partner=userbidtool

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5