İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ULTRA GAMES ( Bayram Müjdesi! )

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

İşte sizlere bayram süprimiz. Bayramdan önce detaylar netleşip program başlayacaktır.

Bu programı tüm siteler kullanabilecek. Hiç bir hukuka, ahlaka aykırı unsuru olmayan bir program.
Trojan, virus, solucan vs. bulunmuyor.

Ziyaretçileriniz oyun indirecek, üye olacak ve bu oyunları oynayarak sıralamada yükselebilecekler.

Yeni açılan bu oyun sitesi tanıtım amacıyla iyi bir komisyonda veriyor.

Üye başına : 0.4$ veriyor.

Türkiye önce üye kabul edilecek ülke listesinde yoktu. Önce ingilizce içerikli yönlendirme sayfasına kullanmayı düşünüyorduk.

Fakat, bizim 3 gün süren ikna çabalarımızla listeye TÜRKİYE eklendi. Sistemde Türkiye aktif olarak gözüküyor artık. Bu başarıda bize MÜTHİŞ HİT DESTEĞİ veren, tüm sorunlara ve olumsuz eleştirilere rağmen sistemi kullanmaya devam eden SIZ WEBMASTERLARIN rolü büyüktür.

İşte Üye Kabul edilen ülkeler: (Nasıl başarı ama!)
Australia, Austria, Belgium, Canada, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Poland, Portugal, Slovenia, Spain, Sweden, Turkey, United Kingdom

Bu sponsor Ultrasponsor.com sistemi üzerinden faaliyet gösterecektir.

Bu arada bannerlarda Türkçe olarak hazırlanıyor. Bizden tavla dışında bir reklam bekleyen o kadar çok, o kadar büyük site var ki. Bu reklamı hepsi yayınlayabilecek.

Sizler ve bizler elimizi çabuk tutmalıyız. Karşımızdaki sponsor 3 yıldır tek bir eksik ödeme yapmayan, günlük cirosu 30.000$ olan bir sponsor.

Su akarken testiyi dolduralım. Rakip, aynı zamanda dostumuz olan iki büyük reklam şirketiyle gerekirse bu işte ortak çalışacağız.

Türkiye Kazansın...

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle ultra popup pencerelere eklenecek. Sonra da sisteme. Şuan 2 arkadaş banner hazırlıyor. Ben de deneme yaptırıyorum , herhangi bir sorun yok, üyelik çok kolay. Bannerlarda iyi olursa, Gösterim / tıklama / üye oranı müthiş olacak. Hem siz hemde bizler kazanacağız.

Tahminen uykusuz bir gecenin ardından yarın sabah sistemden de kullanabileceksiniz.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
şimdiye kadar uye olmadık uyemi olsam ultrasponsora :)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı olsun.. kısa bir deneme yapabilirim sistem bi otursun.

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sisteme ARCADE OYUNLAR olarak eklenmiştir.

Günlük tekil hiti 5.000 üzeri olan sitelerle özel reklam anlaşmaları yapılacaktır.
Özel reklam anlaşmaları için Ultrasponsoru 5 gün boyunca bu sponsor için kullanmanız gerekmektedir. Orada oluşan istatistiğe göre aylık ücretinizi hem siz hemde bir görebilecek ve aylık sabit ücret üzerinden anlaşıp çalışmaya başlayabileceğiz.

10 a yakın banner ekledik. Eğer yetersiz görüyorsanız, hazırlayacağınız bannerı bize onaylatarak kullanabilirsiniz. Sponsor bizim onayladığımız banner değişikliklerini kabul etmektedir.

Şuan için sistemde tıklamaya 0.03 YTL ve alt komisyonlarınıza da odeme yapıyoruz. Diger bir seçenekte aylık sabit reklam. Bu gorusmelerde msn üzerinde gerçekleştiriliyor.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla anlaşmış olmanız cok etkileyici tebrik ederim

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hoş güzel de, affiliates bölümüne giriş yapabilmek çileye döndü. Şu sisteme bi göz atsanız ? Sitelerden tıklarımız gidiyor, fakat affiliates bölümüne giriş yapamıyoruz.. Yeni reklam eklicez giriş yapana kadar sıkıntı basıyor kapatıyorum pencereyi..

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı sıkıntı sizin tarafınızda olduğu kadar bizim tarafta da var. Sorun bir haftaya kadar giderilecektir.

Oyun kampanyamız devam ediyor. Oyun siteleri başta olmak üzere, bir çok site kullanmaktadır. Bu kampanyada Türkiye için üye sınırlaması getirmediler.

Lütfen, su akarken testiyi dolduralım. Böyle kampanyalar zor bulunuyor. Hem temiz oyun oynatıyorsunuz. Ayrıca, hareketli canlı banenrlarla gösterim/tıklama oranınızı da yüksek tutuyoruz.

Programı kullanmak için www.ultrasponsor.com a üye olmanız, sistemden kodları alıp yerleştirmeniz yeterli. Tıklama başına 0.030 YLT ve alt tedarikçi tıklamalarınıza da 0.002YTL kazanacaksınız.

M

MasterTR

Misafir
0.030 YLT yerine 0.03 YTL yazabilirsiniz. nitekim 3 den sonraki sifirlarin bi anlami yok

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 gündür ultrasponsor a ulaşamıyorum ben sayfanın yüklenmesi 10 dkyi buluyor neredeyse. Yüklendiğinde ise sisteme giriş yapamıyorum sayfa görüntülenemiyor. Umarım en kısa zamanda düzeltirsiniz. Bannerler sitede boş yere halen duruyor.

düzenleme: şuan herhangibir problem kalmadı benim gördüğüm

kolay gelin iyi çalışmalar...

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorun 15 dakika önce giderilmiştir.

İstatistiklerinize erişim sorunuda bu şekilde halledilmiş oldu.

Var mı başka bir sorun arkadaşlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5