İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ultra Smiles üye başına 0.25YTL Hodrimeydan

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merak ediyorum. Buraya yazılan yorumlar siliniyor mu acaba.

İyinet.forum u tarafsız diye biliyorum doğru mudur?

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Moderator ellerine saglık, sesimizi duyan çıktı sonunda.

Bu forumda işini düzgün yapan insanlar var, var var. Biraz reklam gibi oldu ama.

Evet, Türkçe bannerlar var tabiki.

Tüm kötü imajlar silinecek tabiki bu zaman alacak. Kazanan Türk İnterneti Olsun.

Arkadaşlar lütfen birşeyler yapıp dövizleri Türkiye ye getirmeye çalışanlara destek olalım. Bu katreklam olur, Ultrasponsor olur, başkası olur.

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne derecede absürt olduğuna bağlı. uygun-değilgrafiklere izin yok. Yinede bir müracaat edin biz karar verelim.

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ultra sponsorculara bi soru sormak istiyorum.

sitedeki bilgiye göre :

Kayitli Webmaster Sayisi: 1800

Gunluk Ortalama Gosterim: 2.000.000

Kayitli Sponsor Sayisi: 11

bu durumda ; webmaster başına düşen sponsor sayısı : 0,0061111

bu oran az değil mi ? sadece merak ettim. acaba saponsor sayısı mı az yazıldı.

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
11 tane sponsor (reklam seçeneği var) tıklama ve üye/downloada ödeme çeşidini de sayarsak 15 e kadar çıkıyor. Her webmaster 15 farklı paketin hepsini de kullanabilir.

11 tane ana reklam seçeneği var diyebiliriz. Alt detayda 15.

Bu arada yeni türkçe bannerlar eklendi, smiles bölümüne haberiniz olsun

M

millionkurt

Misafir
11 tane sponsor (reklam seçeneği var) tıklama ve üye/downloada ödeme çeşidini de sayarsak 15 e kadar çıkıyor. Her webmaster 15 farklı paketin hepsini de kullanabilir.

11 tane ana reklam seçeneği var diyebiliriz. Alt detayda 15.

Bu arada yeni türkçe bannerlar eklendi, smiles bölümüne haberiniz olsun

Bannere tıkladıktan sonra açılan download sayfası ingilizcemi? Ayrıca Kav, Kasper v.s. alarm veriyormu?

Tşkkrler

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ingilizce sayfa açılıyor ama sayfaya gitmeden önce şuraya tıklayın denen bir sayfa geliyor

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet, önce bir türkçe açıklama sayfası var.

Programların kullanıcıların bilgisayarlarına tam olarak ne indirdiğini bilmiyoruz. Ama şunu söylememiz gerekiyor. Bizde smilesleri diğer tüm siteler gibi aynı yerden alıyoruz.

Bu siteler Amerika da ve her türlü denetime açık şirketler. Kullanıcı bilgisayarına zarar verecek, kişi güvenliğini tehlikeye atacak solucan, trojan ve virüs bulaştırmaları yasak olsa da, çok büyük para cezalarına çarptırılıyor olsalar da, programı indirmeden önce onayladığınız, binlerce kelimenin yer aldığı "okudum, kabul ettim" bölümünde bu tür işler için açık kapı bırakıyorlar.

Örnek; freeze, kazaa.... Bunlar gelirlerini bilgisayarınıza yükledikleri açılan pencerelerden, casus programlardan elde ediyorlar.

Tabiki birde şöyle bir yanı var, paralı tarafında bu programlar bilgisayarına bu tip solucanlar, trojanlar yüklemiyorlar. Yani bu hizmeti bedavaya alıyorsan bunlara katlanacaksın gibi ince ayrıntılar var.

Bu tür programları bu risklere göre pazarlamamak hatta aracılık bile etmememiz gerekir, fakat bu kadar ince elersek herhalde sponsor kalmaz..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1800 kayıtlı webmaster..hımmm ilginç.
iyinet forum ( Turkiyenin en eski en aktif en köklü webmaster forumudur ) üye sayısı 5000
hadi aktif üye sayısı : 600 diyelim..maksimum taş patlasın çatlasın 1.000

bu tüm forum senin sisteme mi kayıtlı onu merak ettim?

Türkiyede 1.800 webmaster mı var ( Bu işlerle aktif ilgilenen )?

merak uyandırdı bende..

birde web sitendeki üslup hiç hoş değil :

" webmasterlara sesleniş "
Kendini uc kagitci yabanci sponsorlara ezdirme. Diril kendine gel !

Ulusa sesleniş gibi nedir o öyle? Yunanlı yurdu işgal etti de, ulusa sesleniş edasında..abarmışsın yani. kel alaka..

neyse bol şans elbette ama herkes elindeki ürüne göre çığırtmalı..der atalarımız..

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye de 8.000 e yakın webmaster oldugunu sanıyorum. Bize kayıtlı webmaster sayısı 1.800 geçmiştir. Tabiki çoğu aktif kullanıcı değil, ama o sayıda üyemiz var.

İyinet foruma üye 5.000 üye var, buraya üye olmayanda çok. Mesala ben geçen seneye kadar üye değildim.

Oradaki seslenişle ilgili olarak, doğru haklısın biraz abartılı yazılmış. Arkadaşlarla bir görüşeyim, üslubu biraz değiştirelim. Arkadaş herhalde Nutuğu dinlerken yazdı o yazıları...

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemeyle ilgili bilgi verirmisiniz? (limit var mı?,ödemeler nasıl yapılıyor vb.)

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk ödeme için 30YTL yi geçince 3-4 gün içerisinde.
Sonraki ödemeler her ayın 5.de min. 30ytl olarak.
Banka havalesi veya paypal ile ödeme yapılmaktadır.

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
newturk ben sizin üyenizdim ama üye girişi yapamıyorum içeride 6 ytl param olmuştu nereye gitti benim üyelik ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5