İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ultrasponsor.com Geri Döndü

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hostgator firmasından hosting satışı yaptığını taktirde 30YTL komisyon ödüyoruz, doğrudur. 30.000YTL değil tabiki. Sistemde sıfırdan sonraki hanelerde kullanıldığı için o şekilde gözüküyor.

Tüm kampanyalar için başvuru şart. Fakat, smiles gibi herkese açık kampanyalar için onay mesajınız anında geliyor.

Smiles Int. için ziyaretçinin formları doldurup, programıda indirmesi gerekiyor. Program tüm dünyanın kullandığı program, aynı adresten smilescentral dan alınıyor.

Herkese açık olmayan kampanyalar, sponsorların siteyi onaylamasından sonra aktif oluyor. Mesala ringofon gibi sponsorlar siteyi inceleyip onay veriyor. Daha sonra webmasterlar bannerlara erişebiliyorlar.

master06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yöneticiye mesaj kısmında problem var neyse ben mesajı özelden gönderdim.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
virus koruyucunuzun trojendir demesi onun trojen olduğunu göstermez yanılma paylarını hesabı katmayı unutmayalım

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Smiles International (Tiklama) reklamlarında tıklama başı verilen ücrette düşüş mü var ?

0.009 YTL diyor da, ilk zamanlar daha yüksekti sanırım ?

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir yanlışlık oldu. Bugün tekrar 0,011 e yükseltilecektir. Ortaklarımızdan birisi yayınaldığı koda _blank koyamdığı için iframe de açmış. Gelir-Gider /Tıkalam yapınca oranı düşürdük.

Sorun anlaşıldı şimdi tekrar tıklama oranı yükseltildi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi