İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ultrasponsor.com Geri Döndü

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Sponsorluk sistemi tekrar faaliyete geçmiştir. Programda yapılan düzenlemelerle sistemin hızlı ve sorunsuz çalışması sağlanmıştır. Artık webmasterlar reklamları kendi sunucularından yükleyeceklerdir. Böylece geç açılan banner ve yavaş işleyen sistem sorunlarında kurtulmuş olduk.

Yeni sistemde tıklamaya, gösterime ücret ödenmemektedir, form başına, üye başına ve download başına ödemeler bulunmaktadır.

Artık bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Daha öncede belirttiğimiz gibi, Ultrasponsor.com yurt dışı ve yurt içi bir çok sponsoru tek bir hesapta toplamaktadır. Çek geldi gelmedi sorunları ile uğraşmayacak, %20lere varan çek komisyonları ile karşılaşmayacak, 1-2 ay sponsor deneme ile vakit ve para kaybetmeyecek, sürekli ve güvenilir sponsorlar bulabileceksiniz.

Ayrıca, ingilizce bilmenize gerek kalmadan ve ingilizce içerikli siteniz olmadan bir çok yabancı sponsora üye olabilecek ve üstelik onları tek bir hesaptan yönetebileceksiniz.

3 ay önce bizden alacağı 10YTL üzerindeki tüm webmasterlara ödeme yapıp sisteme ara vermiştik. Önceki alacaklarınız yine sistemimizde muhafaza edilmekte olup, ilk ödemede o kalan küçük meblalarda ödemenize yansıtılacaktır.

Daha önce sisteme üye olan webmasterlar aynı bilgileri kullanarak sisteme giriş yapabilirler.

İyi çalışmalar.

R

RevenuE

Misafir
hangi download sponsorları var ve download basına ne kadar veriyorsunuz açarmısınız.

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gitti Gidiyor Uye Yap Kazan
Turk Ticaret Net Uyelik / Satis
Ultrasponsor.com site tanitimi
Gulen Yuzler (Msn, E-mail)

üye başı bunlar var başka göremedim..

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Digerleri de hafta sonuna kadar eklenmis olacaktir.

- Oyna65.com
- Barosh.net
- Godaddy.com
- Freeze.com
- Cpa Empire.com
- Cj.com

Banner ve sayfa duzenleri tamamlandikca yenileri eklenecektir.

Ayrica, bir banka ile gorusmelerimiz devam ediyor. Eger, olumlu cevap alırsak, online kredi kartı talebi toplamaya başlayacağız.

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca, 26 Ağustos itibariyle Tıklama komisyonlarımızda sisteme dahil edilmiştir. Artık, tıklamaya da ödeme yapılacaktır.

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Internette 2 yıldır düzenli olarak reklam veriyoruz. Büyük sitelerle özel reklam anlaşmaları yaparken bu işi neden genele yaymayalım diye düşündük.

Sistemden de göreceğiniz gibi biz sadece aracılık yapıyoruz, komisyonumuzu alıyoruz. Çalıştığımız sponsorlar denenmiş garantili sponsorlardır. Sponsorlara sunduğumuz yüksek hit sayesinde özel komisyonlar, bonuslar almaktayız.

Bu işlere ilk başladığımızda çok yüksek sermayeye ihtiyaç duyduk, fakat 3-4 ayda ödeme dengemizi sagladık. Sponsorlar 2 ay sonradan ödeme yapıyorlar neredeyse. Ayrıca çek ile uğraşıyorsanız onu beklemek, bozdurmakta ilk zamanlar bir belaydı. Şuan çek aldığımız sponsor yok. Hepsi ile para transferi şeklinde çalışıyoruz.

Bizimle çalışan arkadaşlar bizi iyi tanırlar, kesinlikle ödemeden yana sorunumuz olmaz.

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abicim ben sizin sisteminize üye oldum 6 günde 6 ytl oldu 6. günün sonunda siteye girdim kullanıcı adımı ve şifremi girdim geçersiz kullanıcı adı ve şifre dedi mail attım hala cevap gelecek bi açıklama bekliyorum yoksa yazacam heryere sahtekarsınız die hile yapmadım banlanma varsa sebebini öğrenmek istiyorum reklamlara günlük 45 - 50 tık oluyo kabul edilen 4 yada 5 sizin çalışma sisteminizi anlamış değilim bi açıklama bekliyorum acilinden

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kısa sürde cevap veremediğimiz için özür dileriz.

Sistemdeki kazançlar sisteme tekrar eklenecektir.

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolun cevap geldi kazançlar en kısa sürede hesabımıza geçer inşallah iyi çalışmalar

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizden gelen her maili aha işte yine sistemde ariza olmuş diye açıyorum okuduktan sonrada bi duzen tutturamadılar sısteme dıyorum..!!

biraz daha sağlıklı bir sistem oturttuktan sonra boyle hızlı bir donus yapmıs olsanız hem sizin için hem bizim için cok daha avantajlı olurdu sanırım

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistem 3 haftadır sorunsuz çalışmkata. Ödemeler düzenli yapılmaktadır. Ayrıca,
hiti yüksek (kazancı haftalık 30YTL yi geçen) webmasterlara haftalık ödemeler yapmaktayız.

Şuan sistemde 13 farklı sponsor ve 1.900 ün üzerinde webmaster kayıtlı..

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kazançlar hesaba geçti ama tıklamalarda düşüşler oldu günde 1 ytl alırken 0.10 a kadar düştü banakalım yeni şeyler denicem ozaman durum ne oluyo

inirme çok para veriyo die indirmeye üye olduk kimse indirim yapmıyomu ne anlamadım :D günlük 60 - 80 tıklama görünüyo ama kazanç yok google bile bu tıklamaya 3 - 5 dolar veriyo :D tıklama ya bakacam bide ozaman durum ne oluyo baktık kazanmıyoz boşuna reklam yapmaya gerek yok kaldırrım reklamları

Son durum nedir ?

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üye kısmından verim alamayan webmaster arkadaşlara Tıklama kısmını tavsiye ediyoruz.

Tıklamada kazancınızı anında görebilirsiniz. Günlük 80-90 tıklama ile şuan sistemdeki programlardan günlük 1YTL kolaylıkla kazanabilirsiniz.

Alt tedarikçilerinizde varsa tabiki bu rakam daha fazla olur.
(Alt tedarikçilerden şuan 3 kademeye kadar kazanç komisyonu ödemekteyiz.)

Siz webmasterların güvenini kazandıkça dah büyük işlere imza atacağız. Güven sağlamak ve geçmişteki sorunları unutturmak uzun zaman alan ve sorumluluk isteyen bir iş. Bu işide başaracağımızdan eminiz.

A

alper120

Misafir
ultrasponsor u kullaniriyorum güvenilir bi firma denedim gördüm

sağol ultrasponsor her zaman sizleyim

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
getirisi iyi olmalıki bu kadar ilgili ve istekli çalışıyorlar eğer gerçekten uzun süreli para kazanmak istiyen birisiyle güven sarsıcak hareketlerde bulunucağını sanmıyorum.

Benim yorumum denenmesi gereken bir sistem.

Başarılar diliyorum yeni sisteminizde..

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hostgator Hosting Reklami, Komisyonlar > Uye Yap: 30.000 YTL yazıyor..Ben mi yanlış okuyorum, yoksa sistemde mi bir yanlışlık var :)

Bir de Smiles International (Gulen Yuzler (Msn, E-mail) ) için üyelik mi gerekiyor yoksa ziyaretçinin dosyayı indirmesi mi gerekiyor ? Şayet dosya indiriliyorsa antivirüsler virus,trojan ya da adaware olarak algılıyor mu ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5