İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ultrasponsor.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L

LyricsTurkCom

Misafir
newturk bence somut kanıtlar koymalısınki iyinetteki herkez sistemini kullanmaya başlasın insanların kafasında çelişki oluyor

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
newturk e 1 sans vermek cok degil tabi google gibi hile yapıp 1000 lerce dolar gotureyim demiyorsanız

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana güvenin, sitemde tıklamalar tek tek kontrol ediliyor. Gerçekten güzel bir program yapmışlar, artı iki güvenlik duvarı ilave edildi. Daha ne olsun. Tıklamalarınız orada, gosterimlerinizde. Onayladığım paranın arkasındayım.
Dediğim gibi bu alem sanal ama gerçek bir şeyler var.

Ortalıkta o kadar düzenbaz varki, tabiki bu tür çekinceler normal. 3 ay bekletip para ödemeyen mi ararsın, para ödeme zamanı sistem çöktü diyen mi , yoksa iyi güzelde senden paralı ziyaretçi gelmiyor deyipte bir daha cevap vermeyen sitemi ararsın hepsi var.
Sizlerde bizlerde bunları hep yaşadık. Ama artık silkelenelim ve kendimize gelelim. Ben hesabımı yaptım. 8 aydırda dediğim gibi yüz yüze zaten reklam veriyordum. Bu işe sadece bir program eklendi. Daha önce clickpara.net ile deneme yaptık olmadı. Şimdi büyük oynuyoruz. Sanmıyorum bu tip bir olay daha önce yapılsın. Tüm reklam alanlarınıza talibiz... :D (çüşünüz)

Neyse fazla uzatmadan... Herkesin buradan mübarek Kurban Bayramını kutluyorum.

Bol kazançlı günler......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi