İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ultrasponsor Kullananlar Dikkat!

D

doLob

Misafir
R10 uyesi dursunbaba nickli uyenin istegi uzerine actim kendisinin uyeligi yokmus ve yazmami istedi

Üye İsim - Email - Şifre Bilgileri (kimseye zarar gelmemesi adına isim, email, şifre bilgilerini ****** şeklinde kapatıyorum. Listemiz uzun 600+ webmaster var ben bir kaç tane veriyorum.)

Kişisel Bilgiler - Default Şifreler
İhsan ***** ******@gmail.com Kullanici sifren: c*****
mustafa ***** ******@gmail.com Kullanici sifren: e*****
kadir ***** ******@hotmail.com Kullanici sifren: c*****
Mümin ***** ******@gmail.com Kullanici sifren: 9*****
Engin ***** ******@gmail.com Kullanici sifren: f*****
Burc ****** ******@hotmail.com Kullanici sifren: 5*****
Mehmet ****** ******@gmail.com Kullanici sifren: 7*****

Ödemeler ( ? )

14.2670 $
15.5688 $
7.3080 $

Genel Kazanç ve Dagıtılan Para

Total approved commissions: 229.4743 $
Total pending commissions: 3.0350 $
Total declined commissions: 6.5299 $
Total paid commissions: 37.1438 $

En Çok Kazanan

1-Bulent *****
2-Vehbi *****
3-Yusuf *****
4-Kahraman *****

Bu kadar bilgi yeter sanırım. Umarım newturk bu konuya bir açıklama getirir. Sistemi ilk açtıklarındada bir açık bulmuştum kendisine PM ile belirttim, düzelttiler. Başka bir konuda tekrar PM attığımda ise cevap gelmedi. Sanırım bu sefer ilgilenirler.
Türk webmasterlar için faydalı olmak güzel, girişimlerini takdir ediyoruz ancak müşterilerinin(!) yani webmasterlarının kişisel bilgilerinide korumak zorundalar. Onları daha dikkatli olmaya çagırıyorum.

Ultrasponsor kullananların bilmesini istedim. Bir kişinin çıkarı için yüzlerce webmasterın zarar görmesini istemem. Kullanmak isteyenler yine kullansın, kimsenin kazancını baltalamak gibi bir niyetim yok. 3 kişiye ödeme yapmış ödeme aldım diyen arkadaşlarda olmuştu. Tekrar söylüyorum girişimlerini takdir ediyorum, umarım daha iyi yerlere gelirler. Ancak sistemlerinin ve webmasterların güvenligi için daha dikkatli olmaya çagırıyorum.

Not: Ben iyinet.com da üye degilim oradaki ında bilmesi açısından birileri oraya yazarsa iyi olur.

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu açıkları sistemin kurucusuna ileteceğim. Dursun Babaya teşekkürler. Sistemdeki bilgilerin gizli kalması için kendisi ile daha yakın temas kurulacaktır.
Gerçi e-mail adresim her yerde var, site girişinde de.

F

fenerli

Misafir
sistemi ilk ilan ettikleri günde baktığımızda kurulumunun bile doğru düzgün olmadığını ve açıklar olduğunu gördük , inşallah kullandıkları script w* değildir, açıklardan biri w* kullanım olan scriptlerdeki açıklardan biriydi (bir scripti w* dağıtım yapan her grubun kendi w* yapma yöntemi vardır ve bütün w* scriptlerinde aynı açıklar olur)

(başlığı başkası açtığı için yazmak gereği hissettim, çünkü bu tür oluşumlara sıcak bakmadığımdan ilk başta yazsam başka manalar çıkartılacaktı)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5