İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uluslararası CSense Ortaklığı

ellionbes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uluslararası 13.000 kişilik bir ortaklığın üyesiyim ve bir yılda bunu 3 e katlamaya çalışıyoruz.
İnternetten para kazanma konusuna ilgi duyuyorsanız size sponsor oluyorum ve premium üyeliğinizi sağlıyorum.
Size internet üzerinden reklam vererek nasıl insanların dikkatini çekebileceğiniz konusunda değerli bilgiler sunuyorum.
Her hafta düzenli ödemenizi paypal hesabınıza yatırıyoruz.
Siz kazandıkça bizde kazanıyoruz. Bize kazandırdığınız her centin yine bizim tarafımızdan size geri dönüşü oluyor. Sürekli BÜYÜYEN BİR PROJE kısacası.

Ekteki resim grubun kurucusu Bulgaristanlı gence ait referans tablosu.
Bu tabloyu yaratmak 8 ayda ve yaklaşık 1000$ lık masrafla olmuş.
Size açık konuşuyorum!!! Bunu evde yaptığınız bir meslek olarak düşünmelisiniz. Hiçbir işte ufakta olsa bir yatırım yapmadan başarılı olamazsınız!!!
8 ayda harcadığın 1000 dollar size 13.000 olarak geri dönüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 5357

İçtiğiniz sigaranın 8 ayda ne kadar tuttuğunu hesaplarsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız :)

Lütfen tüm riskleri göze alan ve bu işe ciddi gözle bakanlar bana PM ile ulaşsın.

Hepinize Bol Şans

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5