İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

uniclear benzeri debit cardlar

N

nomak78

Misafir
uiclear card paypaldan para alıyodu. şimdide diyoki sistemde bi sorun var paypaldan para alamıyoruz. bildiğiniz başka internetten başvuruyla alınabilen ve türkiyedeki atmlerde kullanılabilen debit card var mı?

ekleyeyim her banka visa electron lu bir debit card veriyo hemen hemen, önemli olan paypaldan ödeme alabileceğimiz bir debit card var mı. uniclear bunu yapıyodu ama paypal olayı aksamış malesef

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bu debitcart kac günde geliyor şifre olayi falan nasil
her bankamatikten cekebilirmiyiz ? bunu anlatacak tecrübeli bir varmi

N

nomak78

Misafir
ben uniclear kullandım 2 ay sonra geldi. şifreyi siteden aldım. bankamatiklerden kullandım büyük marketlerden alışveriş yaptım. ama artık paypal kabul etmiyo malesef.

N

nomak78

Misafir
bana geldi. 2 ay çok zaman değil böyle bişey için. pin kodu bile kaç zamanda geliyo adsensin

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki debit card verip paypaldan para transferi kabul eden bir yer varmi
stormpay ediyormu

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nomak78' Alıntı:
işte onu bi öğrensem:d
fortisbank Rabobank Abn Amro bakindan istabulda subelerine Bir gidip sorsaniz daha iyi olur
<ozellikle Abn Amro ve rabobank >

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5