İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Üniversite Öğrencilerine Uygun REKLAM vermek isteyenler

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkese Merhaba,

Daha önceki yıllarda verim aldığımız reklam alanlarını bu yıl da buradaki üyelere sunmak istedik. Genel olarak genç kullanıcı kitlesine hitap eden reklamlarınız için verimli olacaktır. Sistem dış kaynaklı tüm kullanıcılara açıktır ancak ÜYELER yalnızca ilgili üniversitenin öğrencileridir.

İlgili üniversitenin internet sitesinden, Tübitak vs gibi birçok kuruluştan DOĞAL edu.tr, gov.tr backlinkleri vardır. Aramalarda ilk sayfa ilk sıralarda üniversitenin internet sitesinin hemen altında ya da hemen üstündedir.

Site Adresi: (pm ile verilecektir)
Günlük hit sayısı : 1k - Üniversite Yerleştirmeleri açıklanmasıyla birlikte ilk 2 AY boyunca 10k civarı - sonraki aylar 5k civarı.
Kategori, Sitenin içeriği nedir: Üniversite Özel Forumu, Üniversitenin birçok birimi ile koordineli çalışılıyor.
Domainin yaşı : 5 yıl 3 ay
Pagerank değeri ve Alexa : 2 / 1,9M
Seo Trustrank Değeri: 3.0931
Google Indexi : 21.300

Reklam Alanları - Boyutları ve Fiyatları:

* Navbar 468x60 -2 Adet - 250 TL/AY (Her Sayfada gözükür)
* Navbar altı 728x90 -1 Adet - 400 TL/AY (Her Sayfada gözükür)

3 Aylık Alımlarınızda- 10% İndirim (1 Tanıtım Yazısı Hediye)
6 Aylık Alımlarınızda- 15% İndirim (2 Tanıtım Yazısı Hediye)
9 Aylık Alımlarınızda- 20% İndirim (3 Tanıtım Yazısı Hediye)
12 Aylık Alımlarınızda- 25% İndirim (4 Tanıtım Yazısı Hediye)

6 Aylık Reklam alımlarında sitenin ilk

Reklam görseli TARAFINIZDAN sağlanır. (JPG,GIF,SWF)
Reklam için tek alan var ya iki tane 468*60 olacak ya da bir adet 728*90.
Site reklamlara boğulmuş bir yer değil, başka reklam göremezsiniz. Olursa da rahatsız edici olmaz.

Ödeme Seçenekleri: İş bankası, PayPal (Uygun Görülürse)

reklam1.jpg

Ayrıca Tanıtım Yazısı Reklamı sunmak isteyenler için;

Ücret : 10$ / Adet
Ödeme Seçenekleri: İş bankası, PayPal (Uygun Görülürse)

Tanıtım yazılarınız yayınlandıktan sonra ilgili sosyal paylaşımlar yapılır ve belirttiğiniz mail adresine rapor gönderilir.

İlaveten Tanıtım yazılarınız 10+ imleme sitesinde manuel olarak imlenir ancak rapor için +1$ dolar talep ediyoruz.

Yazı sizin tarafınızdan yazılır, mutlak suretle ÖZGÜN olması gerekmektedir.

Yazı size özel açılan üyelik tarafından eklenir ve bu üyeliğin profil alanına site linkiniz yerleştirilir ayrıca imza alanına tanıtım yazınıza link verilir.

Bununla birlikte sitenin AKTİF sosyal medya hesaplarında paylaşım yapılır.

5000+ Facebook Profilinde
2000+ Facebook Grubunda
300+ Facebook Sayfasında
1000+ Twitter Takipçisi
Tanıtım Yazınız resimli ya da doğrudan URL olarak paylaşılır.
--------------------------------------------------------------------

Dileyen reklam verenlere Sponsor Üyelik verebiliriz; Bu üyelik tipinde imzanızı ve profilinizi kurallara aykırı olmadığı sürece kullanabilirsiniz.

Aylık 1 doğrudan tanıtım yazısı elde edebileceğiniz gibi; haberlerinizi/Yazılarınızı ilgili kategorilerde sitenizi referans göstererek yayınlıyabilirsiniz. Her yazı 1 Link.

Paylaşımlarınız yine sistemin sosyal medya hesaplarında sistematik olarak paylaşılır. Üyelik Süreniz tamamlandıktan sonra sisteme girişiniz engellenir ancak haber ve yazılarınız AKTİF kalır.

Ücretlendirme : 100TL / Ay (Yalnızca 1 site için kullanılabilir.)
Sınırsız site tanıtımı için 250TL / Ay

Ahlaka, T.C. Kanunlarına ve etik değerlere aykırı siteler hiçbir şart ve şekilde kabul edilmezler.

Şimdiden gereksiz mesajlar göndermediğiniz için Teşekkür Ederim.

ÖNEMLİ' Alıntı:
Ödediğiniz her ücretin ilgili üniversite öğrencilerinin çeşitli sosyal sorumluluk etkinliklerinde kullanılacağını ve ayrıca BURS FONU olarak değerlendirileceğini unutmayınız.

Mesajlara cevap hakkım saklıdır.

...

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
rica etsem site adresi alabilirmiyim tanıtım yazısı ile ilgileniyorum da

fulya17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam, site adını pm ile gönderebilir misiniz?

*tanıtım yazısı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5