İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

UNO EKMEK --Teşekkürler :)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir müşteri memnuniyetini sizlerle paylaşmak ve biraz da reklam yapmak istiyorum açıkçası. çünkü güzel servisleri tanıtmak gerçekten yerinde bir davranış

Dün UNO Tost ekmeği aldım marketten. 20 lik paket

Sabah paketi açtım. en alttaki ekmeğin yarısı simsiyah
küf değil ama garip birşey vardı üzerinde.
Aradım UNO Müşteri hizmetlerini. durumu anlattım. adres telefon aldılar
inanın 2 saat dolmadan bir motor kurye geldi
elinde bir mektup, bir hediye paketi..
hayırdır dedim?
UNO dan geliyoruz. bu size hediyemiz ve özür mektubumuz.
Hatalı ürünü alıp labaratuvara götürmek için geldim.

inanılmaz derecede şok oldum. Teşekkür ettim. getirdiklerini aldım ve hatalı ürünü teslim ettim kendilerine.

ürünün aynısından göndermişler. sıcacık hemde. ve bir davetiye vardı tam bakamadım ve bir kaç şey daha.

mektup isme hitaben yazılmıştı. özür üzerine özür dileyip, ürünü inceledikten sonra mutlaka geri döneceklerini bildirmişler.

vel hasıl kelam ...

Bu davranış çok hoşuma gitti. Artık biz de bir şeyler yapmaya çalışıyoruz..geç bile olsa güzel.

Teşekkürler UNO EKMEK :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
oo gercekten süper müşteri hizmeti yaa cok iyi..

beneimde başıma vestelden gelmişti yeni aldıgım vestel marka buzdalabınd a taşınırken sorunlu gelmiş. ve servisini aryorduk hiç bir şey yok deyip oyalıyorlardı 1 oldu 2 oldu 3 oldu bu sefer gelen giden de olmamamaya başaldı direk vestel müşteri merkezini aradım 1 saat sonra servisten aradılar yarın ekiplerimi hemen gönderiyoruz dedi sonra 1 saat sonra izmir bölge müdürü aradı sorundan dolayı cok üzgünüz sorunuzunuz hemen hallonacaktır ve servisimizin duyarsızlıgından dolayı özür bu yaptıgı hakkında görüşme yapılacaktırdı. ertesi gün 2 tane vestel aracı geldi aldıalr buzdalabını yenisini getirdiler ve geldikten sonra ege bölge müdürlüğündne aradıalr bu sefer sorununuz giderilmi dedi evet dedim duyarlıgınızdan dolayı teşekkürler yapılan aksaklıktan dolayı ise özür dileri dedi

ya bir telefon ettim önce vestel ana merkez aradı sonra izmir bölge müdürü son olarak ege bölge müdürü :) adamlar merkezdan fırca yemiş

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
buna benzer bir şey CEYO terlik firmasında yaşandı
Ceyo mağazasından bir terlik almıştım yazın
hatalı çıktı . mağazaya götürdüm. değiştiremeyiz dediler. 2-3 gün uğraştırdı beni. ana merkezi aradım durumu anlattım. hemen aldılar bayinin adını
ertesi gün bayiden aradılar " yeni terliğiniz hazır efendim" :D

yani bu tür durumlarda hakkınızı mutlaka arayın. MARKALAR bu konuda çok duyarlı

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
vestel mi ıygghhh
bir daha evime vestel sokmam. kimseyede tavsiye etmem. istanbul müşteri hizmetlerini aradım. 2 yıl önce lig tv kampanyası vardı.
ağzında sakızla bir bayan.
almasaydınız beyefendi dedi. alırken okusaydınız.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
disconnect' Alıntı:
vestel mi ıygghhh
bir daha evime vestel sokmam. kimseyede tavsiye etmem. istanbul müşteri hizmetlerini aradım. 2 yıl önce lig tv kampanyası vardı.
ağzında sakızla bir bayan.
almasaydınız beyefendi dedi. alırken okusaydınız.

vestel icin ++1 +rep beni güldürdüğün için :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
komedi oldu ama gercekler :p merkezi aradım deidm ya biz böle sorunlar yaşamak içinmi güvenip vestel markasını sectik dedim kadın direk genel müdüre bildirmiş oda zincirleme başlamış :p

N

NeTBuL

Misafir
Bende böyle bir olayı baymak ta yaşamıştım binayı komple kombili sistem üzerine yapmıştık.Servisi aradık hazır duruma getirmeleri için(servis gelmeden kullanılırsa oluşan hataları kabul etmiyorlar)Servis geldiğinde işçilik hatasından dolayı 4 tane kombiyi onaylamadılar.Sonra tekrar geldiler bu sefer ücret talep ettiler 2. kez geliyorlar ya.Merkezlerinin telefonu nu arayıp durumu bildirdim şu an 16 dairelik bir binamız daha var bundan sonra baymak ı tercih etmeyeceğimi söyledim.Gelen servis elemanına ücret alınmamasını söyledi :)
Suç yine onlarda normalde her daire için ayrı ayrı gelmeleri gerekirken biz bütün binanın kontrolünü yaptırdık.8 kez gelmeleri gerekirken 2 kez geldiler

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
motoroladan aldıgım mpx 200 telefonum vardı bilirsiniz bütün telefonlarda tuş takımı silinir... 2 veya 3 kez bundan gitti... sonra bi kre windows çöktü ondan gitti.. ve 5. gidişinde yine windows çöktü.. götürdüm ve değişim istedim... (garanti kurallarına göre) 40 iş günü geçti (30 günde geri veremezlerse sorunu çözemezlerde direk yenisini getirmeleri grek) muhattap olmadı servis... direk genel müdüre mail.. yarım saat sonra biri aradı onu görevlendirmiş müdür... 300 milyona aldıgım mpx200 karşılığında 650 milyon tutarında bi telefon önerdiler isterseniz yarın elinizde olur dediler... mpx200 tercih ederdim ama ellerinde olmadıgı için mecburen kabul ettim... böyle durumlarda direk en üstle iletişime geçin bayilerin ve servislerin bu tip hatalar sonucu 3 uyarı almaları durumunda bayilik veya servis leri iptal ediliyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5