İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Unutmadık.. Unutmayacağız!

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
243193mb6.jpg

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah kimseye böyle bir kötü sonuçu, kayıpları tekrar göstermez inşallah (amin).

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Allah bir daha göstermesin böyle bir felaketi, desekte depremler yine olacak felaket olması kısmı bizden kaynaklanıyor. Umarım bilinçli toplum bilinçi devlet eşittir kayıpsız depremler denklemini oluştururz.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah ne koruyacak beyler niye koruyacak ? Tevekkül değil ki türk milletinin yaptığı rahmet dilenciliği. İstanbul'un altından metan çıkıyor, sıcak su geliyor diye bağırıyor çağırıyor her bilim insanı. Ama ne yerel yöneticilerden ne merkezi yöneticilerden ses yok. 350 bin $ verip italyanlardan sensör bile almadı valilik diyor profosörler. Belki milyonların hayatını kurtaracak bişey ama adam başı 0.5 cent mi ne ettiğimiz günler vardı onları yad edermişcesine tedbir alınmıyor.

Yazık olacak. İçten içe deprem olsa nasıl yardıma giderim insanları nasıl organize ederim burda diye düşünüp duruyorum. 25 yaşında artık kabullenmişim bu ülkede tedbirin değil teşhisin bol olduğunu. :(

Allah korur mu korumaz mı bilmem ama kötü bir şey olursa ki olacak gibi görünüyor, inşallah şu işlerin sorumlularına cezasını verir. Çünkü bizim devletimiz kimseye ceza meza vermiyor. Müteahitlerden hangisi içerde bilmiyorum ben :(

Buyrun haber size, Veli Göçer, yarım kalan inşaatlarını bitirmek için Yalova’ya geri döndü...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webyazilim, tercüman olmuş düşüncelerime. Önce çalışacaksın didineceksin, sonra Allah'a dua edeceksin, doğrusu budur..
Hiçbir çalışma yok, Allahım sen bizi koru, Allahım sen bizi koru..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Müslüman olan biziz, Allah neden Japonlara değil de bize yolluyor ki bu ölümleri?

Melih Gökçek:

Ankara'nın susuz kalmasında kimsenin suçu olmadığını söyleyen Gökçek “Allah'ın bu kadar afat vereceğini öngöremedik” ifadesini kullandı.

Susuzluğun tek sorumlusunun küresel ısınma olduğunu vurgulayan Gökçek, başkentte uygulanan kesinti programında değişikliğe gidilmeyeceğini söyledi.

Aynı zihniyet, depremden sonra da aynı açıklamayı yapacak zihniyet.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Webyazilim sana katılıyorum hemde konunun % 98 inde ilk önce tedbir sonra tevekkül elbette Allah cc ye sığınacağız ama sen silahı al başına daya bas tetiğe Allah'ım sen beni koru elbette olmaz .. Akıl verilmiş fikir verilmiş yüce yaradan dan düşünelim öyle adım atalım diye hayvanlardan farkımız olsun diye ama webyazilim'in da dediği gibi malesef tetiği başına daya ve Allah'ım sen bizi koru elbette OLMAZZ...

Gölcük depremini çok yakından yaşayan birisiyim o zamanlar subaydım donanmada ve o geceki yapılan eğlence de Komutanımın yanında görevli idim ...
Ben yattıktan 15 dakika sonra (Halen kulaklarımda sesi hissi) Allah cc nün kudretinden sual olmaz ama çok kötü idi çokk .. Neyse

Umarım ilk önce tedbir alanlardan sonra da tevekkül eden kullarından oluruz Rab'bimin ... Amin..
Ve son bir şey mazur görünüz bir fatiha okuyalım Askerlerimize şehitlerimize görevli arkadaşlarımız vardı Ordu evlerinde A blok ta B Blokta çoğu çok feci şekilde şehit oldular erlerimiz vardı nöbette nöbet yerlerinde onlardan da şehit olan oldu ..Kısacası tüm Şehitlerimize ve vefat eden halka bir Fatiha okuyalım...

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet Zamanı geldiğinde hepimiz illaki ölecez ama Allah hayırlı ölüm getirsin ( biraz karamsarca mı oldu ) ?

17 Agustos u yasayan her vatandasımıza gecmis olsun ve bu kötü hadisede yakınlarını kaybedenlere Allah Sabır versin.

Dostsever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allaha Tevekkülden vazgeçmemek gerek.Tabi bunun yanında gereken önlemlerde acil olarak alınmalı.Deprem kuşağında olan bir coğrafyada yaşıyoruz.Bu yüzden deprem gerçeğine alışmamız,Tedbiri elden bırakmamaız gerekmekte.Şu meşhur sözü de söylemeden geçemeyeceğim;

İnsanları deprem değil,zayıf binalar öldürür...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi