İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Update soru ?

S

spywareci

Misafir
Ben update üyeyim. Şimdi iki ayrı hesap aldım. Çok olunca parayı göndermiyormuşlar. Doğru mu ? İki hesabın bana zararı olur mu ?

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benım 5 hesabım var :D çok olunca yollamıolar doğrudur 500 olunca yolamadıalr 500 doalrı neyse ağzımı bozmıcam :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 $ ı da ödemediler ki. paid yazıyor ama gelen giden yok maalesef. zaten umudumda yoktu....

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paid yazdıysa gelir. benim paid yazdı ilk 2 ayı ödediler. sonra hesabım kapandı.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim Ocak ayı kazancı PAID yazıyordu. Umudu kesmiştim. Ama Mart 17'e elime geçti çek. Şimdi Şubat ayı kazancını bekliyorum. O da Nisan'ın ortasında gelir tahminen.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benım paid ayazanalr hep düşük çekler 46 - 52 dolar filan onalrı bankaya bozdurmaya gitsem utanırım ya nasıl yapıcam bilmıyorum onuda geçtım zaten msarafı çekın ustunde :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5