İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Updated 333,75 $ lık ÇEK !!!

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
333,75 $ lık çekim geldi :)

merhaba arkadaşlar,

bu foruma 6 aydır sadece Updated ile ilgili yazı yazıyorum. ve yazdığım yazılar hep çekleri aldığım zamanki yazılar oluyor.

Updated le 6 aydır çalışıyorum ( takip edenler bilirler ); Gectiğimiz cuma günü ( 12.11.2004 ) Updated bana 5. ve 6. çekimi gönderdi...

5. Çekim 107,25 $
6. Çekim 226,5 $

Updated bana 6 aydır ödeme yapıyor. Kendilerine teşekkür ediyorum...

Bu yazıyı sadece bilgilendirmek için yazdım...

not: eğer updated hesabınızda IP ile ilgili kırmızı bir yazı çıkıyorsa mutlaka çoklu tıklama yapılmıştır. Eer hile yapmadıysanız hesabınız aktif olacaktır. Linklerinizi kaldırmayın çünkü bu süre içerisinde sayaç işliyor ve hesabınız kapansa da paranız gönderiliyor...

Üye olmak isteyenler lütfen www.geyikoloji.com adresi üzerinden üye olsunlar :)

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
way bea update'e bakın helal olsun :) ödüyor anlaşılan bu arkadaşlar update e mi yüklensek ne yapsak .. :D

Z

zeynelkoc

Misafir
helal olsun bu ay bize de 400$ gelecek gibi bakalım ödiyecekmi

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu adamlardan çok şikayetçi var tüm dünya'ya dolandırmışlar, türkiye'ye ödeme yapıyolar hayret valla

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
excoder' Alıntı:
ya bu adamlardan çok şikayetçi var tüm dünya'ya dolandırmışlar, türkiye'ye ödeme yapıyolar hayret valla

ben hic updated ile calismadim onun icin bilmiyorum ama soyle bir durum var:
Genelde insanin yapisinda eger ona karsi bir olay olmussa hemen sikayet ediyor suclu kendi bile olsa. Herkes herseyden sikayetci. Eger sikayetlere bakarsak hic birsey kullanamayiz. Mesela paypal bir suru kisi sikayetci, ama ben 2 yildir kullaniyorum hic bir sikayetim yak. Millet google hakkinda bile sikayetci. Bazen bu sikayetler dogru ama herzaman birde madalyonun obur yuzu var.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Garip, bana simdiye kadar odeme yapmadilar. Bir yerlerde second tier (altinda uye) yok ise odemiyolar diye duymustum (soylenti). Ben de kaldirdim. Iki tane Yunan lameri ile ugrasacak vaktim yok. Faket kendileri icin guzel projelerimiz var :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana 1050$'ımı göndermedikleri sürece bir daha kullanmam, mail atıp özür dilerlerse düşünebilirim :p

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeynelkoc' Alıntı:
o kadar yaparsan yollamazlar tabi :)

bizim elimizde değil ki kardeş sonuçta:) adsense yollayacak mı bakalım.. o da büyük meblağları ödemezse küçük işlere gireriz artık mail oku para kazan fln :)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet boyumuzu cok aştık ama dur bakalim neydi o eskiden yok şu mail yo bu mail boş işlerle zaman olduruyordu millet cok şukur bitti hepsi bu geyikoloji.com un sahibine bir sorum olucak :
kaç tane ref uyen var ve reflerden ne kazaniyorsun aciklarsan daha güzel olur
teşkler

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
silenceofdarkness' Alıntı:
evet boyumuzu cok aştık ama dur bakalim neydi o eskiden yok şu mail yo bu mail boş işlerle zaman olduruyordu millet cok şukur bitti hepsi bu geyikoloji.com un sahibine bir sorum olucak :
kaç tane ref uyen var ve reflerden ne kazaniyorsun aciklarsan daha güzel olur
teşkler
bir de aldığın çeki taratıp yayınlarsan forumdaki kişiler için daha çok inandırıcı olacaktır

G

guajira

Misafir
excoder' Alıntı:

sahibi belki türktür ne dersiniz. gavurdan alıp müslümana veriyordur:) fena da olmaz hani. gerçi hiç belli olmaz bigün türkiyeye de kazığı atar.

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hhe

ya arkadaşım kusuruma bakma!

bundan önce aldığım 3 çeki taratıp yayınlamıştım ama artık yayınlamama kararı aldım. Zaten yayınlayamamda çünkü çekleri verdim YKB' ye

ama yine de istiyorsanız yapıkredinin Çeki teslim aldım makbuzunu yayınlayabilirim :)

ref im yok! çünkü ref den fazla kazanmıyorsun 100 de 1 ama olmak isteyenlere mani de olmayız aksine destek oluruz :)

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benım 2. ayda ilk 19 gunde 200 doalra yaklaşmıştı kırmızı yazı çıktı çoklu tıkla fılan kendılerıne mallil atıp gereklı açıklamalrın yanı sıra bır sırı dokuman yollamıştım hangı ulkeden kaç kşi giriyor dıye filan mailden 1 ay sorna çekım geldı lınklerı kaldırdım az sorna yıne eklıcem bakalım ne olacak belkı gonderırler fılan yıne :) ama 1 ay oldu hala yazıyı kaldırmadılar hesabımdan onudaanlamadım

W

W3BM4ST3R

Misafir
Bende bahsetmiyeyim dedim miktar az diye.
Updated'e güvenmediğim için 2 hesap açtım.
1. de 76,5$
2. de 260$ oldu

sadece 76$ lık ödemeyi yolladılar. ayın 27sinde yollamışlar 12sinde posta kutumdaydı. Yani tam 15günde geliyor.
Şimdi bozdurma yollarını araştırıcam. Bilgisi olan varsa anlatsın en az komisyonlu ve en hızlı nerden yaptırabiliriz

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hay allah ya 27sinde yollanmış demek çekler bana hiç bir çekim gelmedi. 150 $ gelmesi lazım. hala gelmedi.

M

malatyasporlu

Misafir
bi çek ne kadar geç gelirki ? bana ekimin 3 ünde seek yollamıştı bugün kasımın 20si hala çek yok ortada

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5