İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Updated aralık ayına ait çek geldi..

dedektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün aralık ayı çekim geldi. 92 dolar, çek 28 Ocak 2005 te kesilmiş. İlk çek, iki tane gelmişti; yani biri fazladan kesilmişti ama ikisini de ödediler.
Şimdi hesabımda, 15-20 gündür hala kırmızı yazı var..Adamlar maile cevap filan da yazmıyo.. Ne olacak acaba?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir süre sonra düzelecek o merak etme.. herkesin kırmızı yazısı düzeldi

dedektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ö T Ü K E N !' Alıntı:
çok kolay yeni bi hesap açacaksın :)
Hesap açmak kolay da daha 200 dolar alacağım var.. Kırmızı yazı daha önceleri de çıkıyor ama 10 günde filan kayboluyordu..Bu kez çok uzun kaldı..Hayırlısı..

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben bu update reklamını siteme koydum kodları. hani text reklam varya bi program indirmek için onu koydum fakat 15 tıklama var ben kendi sayacımdan bakıyorum ama updatedeki stats ta hiçbiri gözükmüyo üstelik tıklamaların hepsi yurt dışı ama hangi ülkeler olduklarını bilmiyorum

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guajira' Alıntı:
senin kendi sayacın nasıl oluyor anlamadım.

text reklam ya aldığım asp tabanlı sitem işte admin panelinden link açıp siteye koyunca tıklamaları sayıyo işte

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 adır kırmızı yazı var ıster ınanın ıster ınanamayın haftanın 3 gunu sabıt olarak aynı maili atıyorum son 1 aydır ve hala cevap gelemdı 250 doalrım var onlarda onu ıstıyorum cevap vermıyorlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5