İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Updated cekleri hakkinda.

B

Bedavalar-Net

Misafir
Updated de hesabimin yeni devre girmesinden tam 16-17 gün gecti arkadaslar.Forumda bir arkadas her ayin 10 u gibi ceklerin postalandigini söylemisti.Bende ayin 10 unu gözönüne alirsam 10 gün gecti.

Birincisi updated ceklerinin her ayin 10 unda gönderildigi hakkinda bir gercek varmi?
Ikincisi ceklerin ulasma zamani avrupaya yada Türkiye ye ne kadar zamanda gerceklesiyor ortalama olarak.

selamlar

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10unda postalaniyorsa 10 gün oldu ay başında bostalaniyorsa 20 daha gelmedi beklemedeyiz 1 ay sonra gelir herhalde :)

E

erotika

Misafir
çek evinize mi geliyor nereye geliyor ? yoksa gidip kendiniz mi alıyorsunuz :)
Çek geldiyse bide almadıysak o zaman tam komedi olur :D

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar updated.com cekleri florida - miami'den postalanıyor.. cekleriniz her ayın 3 ünde kesiliyor.. Turkiye ye evinize ulasması tam 15 gun alıyor.. Cekleri bozdurmak icin yapı-kredi bankasını tavsiye ederim.. Avrupa için bu süre deişir sanırım daha kısa sorede gelmesi lazım. yanlız ilk defa cek alıcaksanız ikinci cekinizle birlikte yollanır cekleriniz.. bu konuda umarım yeterince aydınlatıcı olmusumdur.

H

hitmp3tr_com

Misafir
bende umudu kesmiştim işte bir iki ay sonra geldi.

bide posta kutusuna atmamış üstüne ayrı biryere bırakmış. tesadüf eseri buldum bulamasaydım updatede dolandırıcı dicektim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5