İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

updated.com paramı ödedi!!!

H

hitmp3tr_com

Misafir
arkadaşlar updated reklamlarını çıkartacağını söyleyen arkadaşlar çıkarmasın çünkü çeklerim gelmeye devam ediyo bugün aralık ayının çekini aldım

146,20 dolarlık çek geldi yakında sizinkilerde gelir.

iyi günler.

Z

zeynelkoc

Misafir
dediğim gibi updated da kesinlikle paranız kalmaz

bizde çek bekliyoruz bakalım gelecekmi

H

hitmp3tr_com

Misafir
walla anlatmaya çalışıyorum beklemekte yarar var bende ilk inanmadım kaldırdım linkleri sonra pişman oldum.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benım 5 gunde 51 dolar oldu gene kasacak heralde vermıcekler napıyım krdeşım mılelt tıklıyor elımde olan bişi değilki çok tıklama olunca vermıo adamlar gecen 250 $ a yattılar ne oalcak merak edıyoru mgunluk takıp edıyorum ustelık

Z

zeynelkoc

Misafir
merak etme dazlak paranı yollarlar updated da paran kalmaz ama ne zaman gelir bilmem

bakarsın 2-3 yıl sonra posta kutunda bir çek :)

E

erotikbul

Misafir
Ödemedi demedim ben zaten, kimse demedi sanırım. Ama hesaba yattı, günlük 10 + kazandıran bir hesap olunca.

Bir hafta bekleyeceğim dedim suan hala kapalı ve sonsuza kadar öyle olacak herhalde.. Neyse, benimde 2 aylık çekim postalandı gelir yarın öbürgün ama hesap..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kasım ayından 1000$ alacağım var göndermediği sürece her kim ödüyor derse desin benim için ödemiyordur:)

H

hitmp3tr_com

Misafir
ya çeki aldım yapı krediye gittim bir buçuk ay bekleyeceksiniz dediler.

sanırım bank of amerika ile anlamşaları sona ermiş çek gidip amerikada işlem görecek o yüzden 1,5 ay bekleyeceksiniz dediler.

çeki bekle, bankayı bekle, dolar düştü be kardeşim :)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapı Kredi Maximum 21 Gun Bekletiyor Bildigim Kadarı İle.. Cekin Bank of America Tarafından Onaylanma maximum Onaylanma suresi bu... Su an'a kadar maximum 10 gun beklettiler.. Dedikleri 21 gun.. 1,5 ay kim dedi ise sen git bi daha sor bi yanlısları vardır onların hitmp3tr.com :)

Z

zeynelkoc

Misafir
147$ lık updated çekim 40$ kesinti ile elime bugun ulaştı şu anda 107$ var elimde :S
çek amerikaya gidip orada bozulup geliyormuş yeni mi çıktı bu ya??

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 $ ustu ceklerde 500 $ a kadar ( 15 $ ) komisyon alınıyor.. Bu bankanın resmi evrakında yazan miktar zeynelkoc senden cok almıslar.. 99 $ ve altı icin komisyon alınmıyor.. 500 $ ve ustu cekler icin komisyon miktarları deişiyor.

Z

zeynelkoc

Misafir
ya banka anlaşmaları sona ermiş çek amerikaya gidip orada bozuluyormuş :S bende anlamadım ne işse

P

Parae

Misafir
mexut' Alıntı:
100 $ ustu ceklerde 500 $ a kadar ( 15 $ ) komisyon alınıyor.. Bu bankanın resmi evrakında yazan miktar zeynelkoc senden cok almıslar.. 99 $ ve altı icin komisyon alınmıyor.. 500 $ ve ustu cekler icin komisyon miktarları deişiyor.

hangi banka bu ???

H

hitmp3tr_com

Misafir
arkadaşlar ben bu güne kadar yapı kredide 5 günde alıyodum paramı ama dediğim gibi bank of amerika çekleri eskisi gibi olmuyomuş çek amerikada işlem görüp para lınacakmış artık bu yüzden yaklaşık 1,5 ay beklersiniz dediler.

komisyona gelince ilk başta 21 ytl işlem ücreti alıyolar ve çeki alırken 10 $ ama 10$ olanını ben ödemiyorum çünkü ilk çek değil karşılığı olduğu kesin olunca ikinci masrafı kesmiyolar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5