İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Updated.com tam bir Sahtekar

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar,

Bu karaktersiz insanlarla yaklaşık 3.5 aydı çalışıyordum. İlk 50 dolarımı geçtiğinde bir baktım hesabımı kapatmışlar aynı IP 'den çok tıklandı diye. Tabi bu arada hala sitemde kodları duruyor ve para kazanmaya devam ediyorum. Aradan 15 ün geçti hala ses yok ve uyarı yazısı alıyorum. Kaç mail attım cevap gelmedi. En son bol "Plssssssssss answer" diye bişey gönderince cevap yazdı biri. Yok aynı IP 'den çok varmış da hikaye. Ne yapabilirim dedim, belki dedim aynı İnt. Cafeden tıklıyorlar. Neyse bunlar hesabımı açtı tekrar fakat, çekin yollanmış olması lazımdı ve o ana kadar da 130 dolar civarıydı yollamamışlar. Hesabım tekrar açılınca bir 150 dolar daha birikti. Tam ay sonu geldi ödeme yapacaklar ya pat diye yine kapatmışlar şerefsizler. Uyarıya bakın :

ALERT: Your clicks are being reviewed and this suggests that you have delivered multiple clicks from the same IP. This is not allowed and those are considered fraudulent clicks. We will determine if your account will be re opened depending on various other factors. Check back again in a few days.

Bunlara var ya haram olsun param. Karaktersiz dolandırıcılar. Sakın bu itlerle çalışmayın, kaldırdım ben geç de olsa. Artık kazandığımızı da yollamazlar. Zehir zıkkım olsun.

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi bisürü updated (Şerefsiz Rumlar) topici var açmayın abi şu updated topiclerini.Bulunan topiclerin altına yazın.Forum admini baksa forumda topic sıralamasında neredeyse adsense yi geçecek bu şerefsiz rumlar ya.Bırakın kullanmayın ya...

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benım 250 doalra yakın paramı yedı bunlar 2 aylık mail fila nyazdım cevap filan yok para uçtu...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya harbiden kaldiralim mi simdi adamlarin reklamlarini, ben 50 dolar olsun odemezlerse kaldiririm diye bekliyorum

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Akreplist

Bence hiç bekleme kardeş, bunlar şerefsiz, ağzına tükürdüğümün Rumları. Tam ödeme günü yaklaşınca pattt kapatıyorlar. Vay anasına yaw, şimdiye kadar onlara verdiğim linklere yazık, hem de ne biçim hit yolluyordum bu sahtekarlara. Yazık etmişim.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cypher' Alıntı:
Abi bisürü updated (Şerefsiz Rumlar) topici var açmayın abi şu updated topiclerini.Bulunan topiclerin altına yazın.Forum admini baksa forumda topic sıralamasında neredeyse adsense yi geçecek bu şerefsiz rumlar ya.Bırakın kullanmayın ya...
Öyle deme kardeş, herkes bunların ne mal olduğunu anlasın. Keşke ben daha koyduğum zamanlar İyinet Forum ile tanışsaydım şimdi boşu boşuna 3 ay yayınlamış olmazdım. Herkes öğrensin bunların gerçek sahtekar yüzünü. :mad:

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Walla alt üye olunca onu login olduğumuzdaki çıkan kontrol panelinde görebiliyoz mu? Ben eğer alt üyem varsa onu da bilmiyorum. Ki kesin vardır yani, o kadar durdu index'te. Yaw bunlar ne biçim insan, haram olsun.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alt üyen varsa ödeme yapıyormu bilmiyorum ama alt üyelerin üzerinden %10 kazandırma bölümü tamamen uydurma!!! Geçen ay sitemden tüm kodlarımı kaldırdım... acaba alt üyelerimin kazancı ay sonu hesaba eklenecek mi diye merak ettim. İstatistikler ay boyunca bir güzel tutuldu sonra hesapta hiçbir şey yok!.... Sadece istatistik tutmakta yani. Veya alt üyelerin reklam verinde belki %10 veriyordur belki ama alt üye webmasterlarıdan birşey elde edemediğine artık adım gibi eminim.... :(

Z

zeynelkoc

Misafir
biz de 2 günde 7$ yapmıştık hemen şutladılar bunların ne mal olduğu belli

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son karar nedir cikaralim mi ? ustelik burdan cek tahsil eden mp3 sitesi sahibi bir arkadasi biliyorum

Z

zeynelkoc

Misafir
belki onceden odeme yapıyordu ama şimdi genellikle sahte klikler tespit edildiği için çıkarıldı filan yazıyor

merak etme bikaç gün sonra senin üyeliği de kapatırlar. ama sen bizim dediğimize bakma dene şansına belki odeme alabilirsin.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hani o zamaninda uptadededan cek aldim zart aldım zurt aldim diye biri vardi oyle tartişiyordu ne rde o arkadaş gelsin cevaplasin sorulari cek almiş madem

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beyler boşverin size bir şey olmasin google var artik ya acin bir fason site işletin sanki etraf free host domain dolu

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Updated sahtekarları sadece Türk sitelerini kullandı ve dolandırdı. Tam ödeme zamanı yaklaşırken aynı IP'den fazla click var muhabbeti yapıyorlar. Bizler Sahtekarız ve vermeyecez yazsanıza. Neyse, artık herkes bunların ne mal olduğunu öğrendi.

H

hitmp3tr_com

Misafir
yaw şimdi buradan updated'e şöyle sağlam bi küfür edecem ama forum kirlenmesin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5