İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

updated dataları uçan ?

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
adres satırında year=04 olanı year=05 yap : ) gözükür :D

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
wmbidsquery.php?newmonth=01&year=04&webmasterId
bunu
wmbidsquery.php?newmonth=01&year=05& yapın : ) select deki kod bozuk galiba

M

Muziooo

Misafir
Teşekkürler

bu kadar salak bi panel olur ya hiç mi adamları yok adam gibi bir sistem kuracak bunlara :(

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haymac' Alıntı:
wmbidsquery.php?newmonth=01&year=04&webmasterId
bunu
wmbidsquery.php?newmonth=01&year=05& yapın : ) select deki kod bozuk galiba

saolasın haymac :) yalnız sabah baktıgımda carry bolumude gecen ayın indexlenmemist, o hatayı duzelmisler, adres cubugundaki select kodu da aptalca gercekten yakısmıyor updated e

ReakSiyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir aralar suckupdated.com vardı.. updatedi sahtekarlığını gösteriyordu. adamın bilmem kaç bin dolarını yemişler oda sinirlenip açmış böyle bir site. ama şuan kapalı. updated e güven yok artık.. valla gene varsa türk firmalarında var.

dedektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
ya benim 1 ocak 2005 te kaznadgıgım 36 $ görünmüyor
Bir günde 36 dolar.. Vay be iyi para. Ben text linkler vermiştim; kazancım epey artmıştı ama 10 gün filan hesabı kapadılar, sonra açtılar. Tabii bir de uyarı maili geldi: "Aynı ip'den tıklamalar oluyor, devam ederse hesabı tamamen kaparız." diye. Sizleri uyarmıyorlar mı?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yanlış analdın 1 ocak 2005 derken 1 aylık 39$ görünmüyor diyorum ben...

C

Chap

Misafir
dedektif' Alıntı:
Bir günde 36 dolar.. Vay be iyi para. Ben text linkler vermiştim; kazancım epey artmıştı ama 10 gün filan hesabı kapadılar, sonra açtılar. Tabii bir de uyarı maili geldi: "Aynı ip'den tıklamalar oluyor, devam ederse hesabı tamamen kaparız." diye. Sizleri uyarmıyorlar mı?

Benim hesabımı direkt kapadılar aynı ip'den tıklanıyor diye. Hala da açmadılar. Mail attım ama hala açılmadı, uzun süredir de kapalı. Ben de kestim reklamlarını.

P

Parae

Misafir
evet datalar yok ama Paralar öbür ayın içine aktarılmış ...

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bende her şey yerli yerinde duruyor. Sadece sistemdeki tarih butonu bozuk. adres barda yazılı olan year 04 ifadesini 05 olarak ayarlarsanız problem ortadan kalkacaktır..

saygılarımla...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5