İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Updated Gene Patladı

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gecen ay 14 gunde 200 doalr kazandım mart ayında dun en son 468,62 gibi bişeydi bugun guledı yıne o kırmızı saçma yazı çıktı artı kdaha fazla kasmıcam update ıle gunde 500 tıklama yolaldık karşılığında yıne şutlendık 3 gun daha dursun lınkler bakalım açılacakkmı açılmassa bır daha şansımı fılan denemıcem her seferınde mıleltı keklıyorlar tahmınımce pannlerınden bakıyorlar ıyı tık yollıyanalra bişi demıoalr ayın bıtmesıne 3 - 5 gun kala şutluyorlar gecen seferde aynı olayı yaşamıştım ...

T

TIP

Misafir
Şimdiye kadar hiç sorun yaşamdan çekler elime ulaştı ve hepsini bozdurdum, hiçbir sorun yaşamadım.. Günlük 150 klik ortalaması var ve aylık 250$ gibi bir para bırakıyor tıklamalarda çok büyük değişimler olmadığı için sanırım updated bunu dikkate alıyor.. kullananabilene updated çok iyi para bırakıyor sağolsun

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla ne zmaan bozulmadıki site ben halen cekimi alamadım ödendi yazdı ama cek mek gelmedi

T

TIP

Misafir
bu tür mesajlar adamlara olan güveni sarsıyor...

güvenin ben her ay çeki ve paramı alıyorum hiçbir sorun bulunmuyor.. bilgilerinizi kontrole etmenizi tavsiye ederim

M

murme

Misafir
peki nasil fazla kazanioz bu adamlardan bi yöntem belirtirmisin

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bundna nasibini yanlız ben almadım
updatedsucks.com gir hoca m mılelt nasıl kazıklanıyor, belkı sız ufak kazandığınız için bu şekılde ancak benım ıplerle felan adamalra fazla clıck gosterme olayım yok gunde 8000 kişiden 500 tık normla bence...

M

muzikportal

Misafir
Ben bundan 5 yıl önce cj.com dan 4.000$ kazanmıştım yollamamışlardı. Sütten ağzı yanan ayranı üfleyerek içermiş. şu anda tereddütteyim. updated bence google a göre daha kolay. istediğin kelimeyi yazıyorsun. zaten siteme giren kullanıcıların neye ilgilerinin olduğunu biliyorum. Ona göre bi strateji belirleyip yayınlayabilirim. Çok kişi diyor göndermiyor ama gayet net bir şekilde paramı alıyorum diyenler var. ben hile yapmam. kelime yazarkende absürt veya sanatcı isimleride yazmam. güncel şeyler. Yeni çıkan oyunlar, download programlar , yeni çıkan walkmen , bilgisayar parçaları. Ya böyle güncel şeyler yazsak güzel para döner. Tamam sitelerde bir sürü abaza var. absürt yazı görünce zıplıyolar ama bence görünüm ve kullanıcıların sürekliliği için değmez diye düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5