İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Updated Hesapları

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar updated.com'daki hesaplarınız ne durumda ?
50 $'ı geçip ödemeyi isteyen oldu mu ?
eline çek gelen var mı ?
çeki bankada bozduran var mı ?
ne kadar komisyon istiyorlar ?

benim 100$ civarı parayı istiyecem ama çok komisyon öderim diye düşünüyorum. ne dersiniz ?

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hiç komisyon almayan bi bankanın adını vermiştim kimse tınlamadı.Aldırmadı.Bütün bankalar 20 usd ortalama istiyorlar arkadaş.Burada herkese yazamam artık özelden veya msn den anlatırım olayı sana.Yok amcasının oğlu bi bankada çalışııomuşta ona rağmen komisyon ödedim dienlerde oldu.Ben bugüne kadar 0 lira komisyon ödedim bankalara.Her çekimide takır takır bozdurdum.

P

Parae

Misafir
Aforizmalar ,

Updated hele bi ödesinde sonrasına çek komisyon derdi kalsın ...
Daha fazla tutmadan iste bence , zaten ödeme ihtimali kadar ödememe ihtimalide var updatedın ..

H

hitmp3tr_com

Misafir
yaw nasıl ödeme isteniyo ben limiti aştım ama herkes kendiliğinden ödeme yapıyor dedi.

hem geçen ayın parası bu aya devir edilmemiş heralde ödemişlerdir diye düşündüm.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya dürtmezsen kimse bişey yapmıyor. bi de alacklı isen illaki dürtmen gerekir. garanti bankası bile yaptı bunu bana . onları da dürttüm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5