İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

updated meselesi

H

hitmp3tr_com

Misafir
arkadaşlar 3 haftadır updatedde malum uyarı mesajı var ve geçmedi sanırım beni gözden çıakrdılar.

şimdi merak ettiğim 2 aylık çekim vardı gönderildi yazan bu çekler gelirmi bana ?

gelsede bankaya vereyimmi sizce?

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitmp3tr_com' Alıntı:
arkadaşlar 3 haftadır updatedde malum uyarı mesajı var ve geçmedi sanırım beni gözden çıakrdılar.

şimdi merak ettiğim 2 aylık çekim vardı gönderildi yazan bu çekler gelirmi bana ?

gelsede bankaya vereyimmi sizce?

bana 2 çek göndermişler hem de aralık ayında 2004. ne gelen var ne giden.

E

erotikbul

Misafir
bende aynı durumdayım hitmp3tr :)
Bence biraz daha bekle.

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu updated i gözden çikardim. bence sizde çikarin. adamlar iyice zirvaladi!

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben beklemedegim daha birin ayım dolmadı bile.
bakalım sonumuz sizin gibimi olacak

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ilk seferınde 150 doalr aldım banladılar 180 doalr patladı şimdi ilk ay 208 doalr kazandım
mart ayında o yazı çıktı geçtı şu anda 320 doalr gondereceklerınden şuphelıyım beklıyorum daha çek fılan yok ortada

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla benim 50 $ cektende ses cikmadi updated yaramaz ..güya göndermişler..

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Burada updated.com'dan duzenli cek alan bi tek ben mi varim? Simdiye kadar ne uyari mesaji gordum, ne de cek almadigim oldu.

H

hitmp3tr_com

Misafir
ya çekleri yolluyo sorun yok ama 200 doları geçince şutluyo.

şimdi sorunum şu şurtlandıktan sonra gelen çekleri bankaya vereyimmi?

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bütün çeklerimi aldıM; 2 seneden fazla oldu. 2 hafta içinde de 32 ve 33. çeklerimi bekliyorum. şu an 2 ayrı hesabım var çekleri geliyor. 450-500$`lık çekler de aldım.

mp3 siteleri updated`ı düzgün kullanmaya çalışın. Mp3 ve eg-zotik kelimelerle doldurmayın. updated kazanmazsa size de birşey yollamasını beklemeyin. eg-zotik siteler zaten türk hit oldukça hiçbir işe yaramaz. webhosting, money order, buy mail benzeri iş yapacak kelimeleri de deneyin.

ya böyle ya da tanımadığım akrabalarım orada çalışıyor bana kıyak geçiyor.

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kırmızı yazı çıktı diyorsunuz. bu yazıyı keşke burayada yazsaydınızda ne olduğunu görseydik!

dedektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyuncu' Alıntı:
kırmızı yazı çıktı diyorsunuz. bu yazıyı keşke burayada yazsaydınızda ne olduğunu görseydik!
Yazı bende de cıktı:

ALERT: Your clicks are being reviewed and this suggests that you have delivered multiple clicks from the same IP. This is not allowed and those are considered fraudulent clicks. We will determine if your account will be re opened depending on various other factors. Check back again in a few days.

E

erotikbul

Misafir
updated is finished.
olay budur. bunlara bel bağlamayın bence.

ÇakarÇakmazÇakanÇakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 gün çıktı sonra kayboldu. Themp3king için sadece 2 kere çıktı bi en basında bide 10 gun once işte. Çekler geliyor takır takır tahsil ediyoruz.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
updated konusunda daha once cok yazdım.. son kez yazıyorum.. aklınızda soru işareti kalıyorsa girmeyin updated.com ile ortaklıga gidin baska sponsorlara.. Updated.com dan 2 senedir her ay cekimi aldım! Tabi artık alamayacagım Updated.com hesabim kendini heker sanan birkac kişi tarafından calındı:)

E

erotikbul

Misafir
arkadaşlar arama sonuçlarında sponsor bulunamıyor. updated finished bu yüzden. hesabımın bir açılıp bir kapanması umrumda değil buraya bel bağlamadım çünkü.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben acaip merak edıorum benım sonum ne olacak gecen ay 15 gunde 202 $
şu anda mart ayının 26 sındayız ve : $422.18 oldu gunde 500 tı kgitmeye başladı son 3 gundur onun oncesınde gnluk 350 fılandı, eğer olurda kazayla filan çekı yollarlarsa kazandıım en buyuk para oalcak netten :D

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu aralar neden hiç sponsor bağlantısı yok?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5