İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Updated mevzuu

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu updated den birsey anlamadim ben arkadaslar. deneyeyim diye uye oldum, burda yazilip cililenlerden anladigim kadariyla da linkler olusturdum siteye koydum.. ama sanki hicbirsey olmamis gibi. herşey "0" da duruyor. kazanilan para felan.. customize banner secenegi ile kendi keywordlerimi girdim ama sonucta olusan kod hatali sanirim sayfada cikmiyor. bende burada bahsedildigi gibi linkler verdim kendi çapimda.. ama dediğim gibi emin deilim dogrumu yaptim?? yoksa bu updated 1-2 gun sonrami guncelliyor click leri.. ? bi bakarsaniz sevinirm hata mi var? (tıklayın demiyorum sadece linklere bakın)

linkler www.siterehber.com ana sayfada orta kısımda 468x60 banner yerinde.

teşekkürler..

Z

zeynelkoc

Misafir
ilk başlangıçta bildiğim kadarıyla inceleme süreci oluyor 1 gün sonra filan tıkır tıkır saymaya başlıyacaktır merak etme

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeynelkoc' Alıntı:
ilk başlangıçta bildiğim kadarıyla inceleme süreci oluyor 1 gün sonra filan tıkır tıkır saymaya başlıyacaktır merak etme

ok saol zeynel. peki birşey daha sorayim, bu linke tıklandiği anda mi kazaniyoruz? yoksa acilan arama sonuc sayfalarindaki sponsor linklere tıklandiginda mi kazaniyoruz? (bu soruyu daha once sormustum ama farkli yanitlar okudum forumun cesitli basliklarinda o yuzden tekrar soruyorum)

Z

zeynelkoc

Misafir
çoğu kişi linke tıkladıktan sonra sponsor linklere tıklanması gerektiğini zannediyor ama sadece arama yaptırman yetiyor

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok. asiri bir kazanc saglamak içten bile değil o zaman. çünkü iyi tıkalacak link oluşturmak zor değil... bu yuzden heralde pek saglam durmuyo bu updated.. kimine ödüyor kimine ödemiyor.. neyse deneyelim bakalim sonuc ne olacak..

B

BizimMP3

Misafir
"içten bile değil o zaman"
hocam içten değil o işten olacak :) Hep üniversitede bunu birilerine hatırlatıyorum sende yazınca dayanamadım :)..

Bu arara detaylı bir yazı yazdım ben zaten...

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla hatırlattığın çok iyi olmuş.
o deyimi, neredeyse tanıdıgım butun ınsanlar "içten" olarak yanlış söylüyor :)
hehe
sabahın şu saatinde neşem yerine geldi valla saol.

B

BizimMP3

Misafir
Bu aslında sabri ugan'ın yüzünden :p..

Star'daki şampiyonlar ligi maçlarında acayip söyledi millet şaşırdı valla :D

M

malatyasporlu

Misafir
zeynelkoc' Alıntı:
çoğu kişi linke tıkladıktan sonra sponsor linklere tıklanması gerektiğini zannediyor ama sadece arama yaptırman yetiyor

hayır zeynelim sponsor linklere tıklaman lazım çünkü ben linkler hazırladım siteye koydum top keywords bölümüne baktığımda sedece sponsor linkler bölümü kazandırmış bedeva sms yollayın diye 120 60 banner bile koydum tek cent kazandırmamış ama sayfanın en altındaki küçücük 3 harfli mp3 yazısı baya kazandırmış sence sponsor linklere tıklamadan para verirmi ??????

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5