İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Updated Nasıl elınızde Patlar

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benımkı gıbı patlar her seferınde işte,
ilk uye olduğumda ilk 15 gun 109 doalr yaptım sonrakı ay ilk 15 gunde 168 doalr oldu ve kırmızı yazımız hizmete girdı 4 ay oldu hala o kırmızı ekran duruyor ve ıster ınanın ıster ınanmayın haftanın 3 gunu ama her hafta aynı mail i adamlara atıyorum bugune kadar bir cevap yok...

Tama fılan dedık baktık ıyınet de yıne bır updated cılgınlığıdır gidiyor,
yine deneyelım dedık tekrar denedım ilk ay 19 gunde 202 dolalr yaptım,
mart ayının ilk 9 gununde ise kazandığım para 169,8 doalr oldu sonra ne oldu kırmızı yazı tekrar geldı ve tahmının bır daha gıtmeyecek, anlayacağınız updated aylık 120 doalrı gecmeyen elemanalra mutlaka para yolluyor ama benımkı gibi klik basan sitelere hava cıva, tek umudum gecen seferkı gıbı ilk ay paramı kurtarabılmek zaten o kırmızı yazının bır daha gitmeyeceğini biliyorum, ama bır mucıze olursa haberdar ederım...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) uyarıyoruz sizi ödemiyor diye hala uğraşıyorsunuz. adamlardan daha ben tek bir cevap almadım bu kadar aydır boşverin takılsın kendi başlarına.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Şimdi ayda yaklaşık $200 ve aşağısını yaparsan ses çıkartmıyorlar. O zaman işler tıkırında ilerliyor. Aşarsan patlıyor. Sadece bize değil her ülkeden üyelerine böyle davranıyorlar. (updatedsucks.com gibi). Dengesiz bir yer. Hoş tutacaksın. (Çok kazanınca paranın üstüne oturup açlık yapıyorlar, küçükleri dağıtıyorlar mantığı).

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bana 1 cekleri geldi 56 dolar simdi 52 dolari da gondermisler ufak oldugu icin sorun yok:) zaten onlardan da cok beklentim yok gelirse boyle adsense ile beraber bozdururum

worshiphim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
updated ten 78$ kazandım ardından 1 ay sonra 10 $ falan kazandım bi baktım 84$ bi çek daha gelmiş bankaya verirken karşılıksız olacağından korktum ilk başta sonra verdim aldım parayı

Z

Z3YN3LK0C

Misafir
2 kez çek aldım 1. bozdular 2. bankada 2 çek daha gelecek paid yazıyor fakat bugun hesaba girdiğimde şunu gördüm
ALERT: Your clicks are being reviewed and this suggests that you have delivered multiple clicks from the same IP. This is not allowed and those are considered fraudulent clicks. We will determine if your account will be re opened depending on various other factors. Check back again in a few days.

E

erotikbul

Misafir
beyler bana her hafta düzenli oalrak çıkıyor. Sorun yokbenimiçin hilesizliği anlayınca gidiyor.

H

hitmp3tr_com

Misafir
ya banada bir ara gelmişti sonra birkaç günde gitti şimdi tekrar geldi 2 gün oldu bekliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5