İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

updated odemiyor,bankadan donuyor

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bursada yapi kredi bankasina 2 adsense ve 1 tane updated cekini 2 hafta once verdim.
su anda bankadaki bayan beni aradi ve updated cekini kabul gormemis ve geri gelecekmis fakat 15 dolar odenmeyen cek icin masraf kesmemiz gerekiyor dediler.nasil keselim diye sordu acikcasi.

cek 54 dolar idi, 15 dolar zarara ugratti durduk yere,her ne halt ise nedir bu?
sizin basiniza geldi mi, her updaetd bozurmaya calistigimda 15 dolar zarara ugrarsam neyime yarar bu cek?

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
aga foruma yazdılar ya

ödemiyo çekleri keşke vermeden önce görseydin. allahtan ben vermedim tahmin ediyodum ödemeyeceğini çünkü sponsorları şutladı updatedi.

foruma bakarsan bikaç kişiyede ödememiş benimde elimde duruyo çek bankaya vermedim.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
updated artık ödemez yani ödeyemez sponsoru yok artık

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler bir sure uzak kaldim gormedim sanirim, cezasi da 15 dolar valla

artik sallamak lazim desenize updatedi

bursada altiparmak subesi mexut....

P

Parae

Misafir
geçmiş olsun hacı ...

Allahtan benim çeklerimi yollamadı updated , ya yollasaydı :)

M

M@l@tyasporlu

Misafir
yav. dava edin kardeşim. karşılıksız çek suçtur yani bunun lamı cimi yok. gidin bir avukat olay bu deyin ne alırsak kırışırız deyin..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya millte 50$ cek alıcak adam cekin karşılıgını alamdan 15$ masraf almışlar mahkemeye verecek 1000$ avukata verecek ooo yükzem mevla olup + yurtdışıdan oturanalr versind eirm. türkiyedkeiler hiç ugraşmasınd erim..

M

M@l@tyasporlu

Misafir
kaybeden taraf tüm hukuki masraflarıda karşılar... yani eğer kazanırsa kaybı yok
eğer avukata gidip (erman toroğlu gibi :)) ne alırsak kırışırız alamazsak sen yoluna ben yoluma derse.. riskede girmemiş olur.

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
malatyalı çekler karşılıksız değil. öyle olsa büyük suç. ama çekelrin karşılığı var ödememe talimatı var bence bu updated salak değil minareti çalan kılıfını hazırlamıştır.

ama büyük sahtekarlık bu dünyada alamazsanız öbür tarafta hakkınızı alacaksınız ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5